Szamba betonowe w Białymstoku

Spośród licznych sprawdzonych rozwiązań, jakie można zastosować w celu odprowadzania ścieków z domu, nadal najchętniej wybierane są szamba betonowe, niezmiennie popularne od dziesiątków lat. Dzieje się tak również w Białymstoku, gdzie jak i w wielu innych miastach, niektóre dzielnice ciągle są nieskanalizowane. Właśnie ich mieszkańcom mamy do zaproponowania największy wybór modeli szamb, o wielkościach i pojemnościach pozwalających dopasować je do wszystkich potrzeb, przede wszystkim do ilości przyszłych użytkowników.

Produkowane przez nas szamba wyróżnia wysoka jakość, która przez lata zjednała nam wielu zaufanych i zadowolonych klientów. Wiedzą oni, że nasze produkty, w tym także zbiorniki na deszczówkę, betonowe studzienki wodomierzy i kanały samochodowe, robimy z najlepszych materiałów, nadających im wymaganą odporność. Używamy specjalnych mieszanek, dzięki którym betonowe szambo przetrwa bez uszczerbku całe dziesięciolecia eksploatacji w każdych warunkach, na jakie będzie narażone. Jest w pełni odporne na uszkodzenia mechaniczne, a jego duża masa i wytrzymałość sprawia, że zawsze będzie stabilnie spoczywać w gruncie bez konieczności dodatkowego mocowania do podłoża. Takiego zbiornika nie przesunie działanie wód gruntowych, zniesie duże siły nacisku, oprze się również substancjom chemicznym, których pełne są przechowywane w nim nieczystości.

Mieszkańcy Białegostoku, jak i wszystkich innych miast, w których oferujemy nasze produkty, kupując szambo betonowe, mogą liczyć także na szeroki pakiet usług dodatkowych. Najchętniej decydują się skorzystać z transportu, zazwyczaj wliczonego w cenę szamba i szybko dostarczymy je do odbiorcy w dowolnie wybranym przez niego terminie. Nasze samochody wyposażyliśmy w dźwigi i podnośniki pozwalające szybko umieścić ciężkie betonowe szambo w przygotowanym wykopie, a wykwalifikowani pracownicy zajmą się jego montażem, podłączą do instalacji i sprawdzą szczelność wszystkich połączeń. Na wszystkie sprzedawane produkty oraz prace montażowe udzielamy gwarancji, zapewniamy też całodobowy serwis.