Szamba betonowe Łódzkie

Trudno byłoby sobie wyobrazić jakikolwiek dom bez wydajnego systemu kanalizacji, szybko i zgodnie z przepisami usuwającego wszystkie nieczystości. Niestety w wielu miastach, również województwa łódzkiego, nadal istnieje poważny problem z podłączeniem niektórych budynków do zbiorczych sieci odprowadzania ścieków, ale ich mieszkańcy mogą korzystać z pojemnych szamb betonowych, doskonale je zastępujących.

Śmiało możemy powiedzieć, że o produkcji tego typu zbiorników wiemy niemal wszystko i nasza wieloletnia praktyka przekłada się przede wszystkim na jakość, dotyczącą nie tylko szamb, lecz i innych wyrobów z tego mocnego materiału. Coraz liczniejszym klientom z różnych części kraju sprzedajemy też kanały samochodowe, komory wodomierzy czy zbiorniki na deszczówkę, które z pewnością przydadzą się w ogrodzie. Wszystkie je łączy jednak jedna rzecz wspólna, solidność konstrukcji wykonanej z najlepszych dostępnych mieszanek żelbetowych, a stosujemy tylko specjalnie dobrane gatunki, z dodatkami substancji nadających im najwyższą, wymaganą wytrzymałość. Dzięki nim nasze szamba betonowe są między innymi w pełni odporne na:

  • wszystkie efekty wieloletniego wkopania w ziemię, co mogłoby doprowadzić do uszkodzenia zbiornika z tworzyw sztucznych, ale ten, wykonany z betonu zniesie to bez najmniejszych nawet uszkodzeń. Nie straszne mu są żadne siły nacisku, nie tylko gruntu, ale i ciężkich pojazdów w sytuacji, gdy zostanie umieszczony pod podjazdem czy parkingiem;
  • niekorzystny wpływ wszystkich szkodliwych substancji chemicznych, często o bardzo agresywnym działaniu, które mogłyby doprowadzić do rozszczelnienia zbiornika. Dlatego też ściany wszystkich betonowych szamb pokrywamy grubą warstwą bitumicznej izolacji, doskonale zabezpieczającej je również przed czynnikami biologicznymi, rozwojem grzybów lub pleśni.

Tę wytrzymałość potwierdzają też certyfikaty jakościowe, którymi mogą pochwalić się nasze produkty, świadectwa dopuszczające je do użycia nie tylko w Polsce, ale i wielu innych państwach Unii Europejskiej. Teraz mogą je kupić także mieszkańcy województwa łódzkiego, a mamy dla nich nie tylko szeroką ofertę szamb betonowych w różnych wielkościach i pojemnościach, w najniższych, promocyjnych cenach. Warto też skorzystać z licznych usług dodatkowych, spośród których najczęściej wybierany jest transport ciężkiego szamba prosto na posesję odbiorcy, a wykorzystujemy do tego samochody ciężarowe wyposażone w dźwigi, co znacznie ułatwia umieszczenie zbiornika w przygotowanym wykopie. Wielu nabywców decyduje się też na profesjonalny montaż, podłączenie do domowej sieci wodnej i kanalizacyjnej, z dokładnym sprawdzeniem wszystkich połączeń, tak, aby wykluczyć ryzyko ewentualnego wycieku. Termin dostawy można ustalić z naszymi doradcami, udzielającymi również informacji na temat całej naszej oferty i służącymi pomocą w doborze idealnego zbiornika, spełniającego wszystkie stawiane przed nim wymagania. Na każde zakupione szambo betonowe, jak i wszystkie prace związane z jego montażem udzielamy pełnej gwarancji, zapewniając też całodobowy serwis.