Szamba betonowe w Szczecinie

Znaczenia instalacji wodno – kanalizacyjnej w budynku nie da się zbagatelizować. Odpowiada ona przede wszystkim za prawidłowe usuwanie nieczystości, najczęściej do zbiorczej sieci odprowadzania. Niestety nie zawsze można z niej skorzystać i w takiej sytuacji warto zdecydować się na praktyczne i pojemne szamba betonowe, które produkujemy z najlepszych materiałów. Możemy śmiało powiedzieć, że jesteśmy jednym z liderów w tej branży, nasze produkty przez lata zyskały uznanie w wielu regionach naszego kraju, a do miast, w których je oferujemy, dołączył obecnie Szczecin, stolica województwa zachodniopomorskiego.

Tu również istnieje olbrzymie zapotrzebowanie na szamba i inne konstrukcje z betonu, takie jak kanały samochodowe, studzienki wodomierzy czy zbiorniki na deszczówkę. Wszystkie nasze produkty charakteryzuje wysoka jakość, gwarantująca ich długie i bezpieczne użytkowanie. Do produkcji szamb betonowych stosujemy wyłącznie sprawdzone mieszanki żelbetowe, z dodatkiem uszlachetniaczy, dzięki którym jeszcze bardziej wzrasta ich odporność. Wytrzymają każde uszkodzenie mechaniczne i nie zaszkodzą im nawet agresywne związki chemiczne zawarte w ściekach. Duża masa szamba pozwala na jego bezpieczne osadzenie w gruncie, bez ryzyka przesuwania przez wody gruntowe czy zniszczenia przez nacisk parkujących nad nim ciężkich pojazdów.

W naszej ofercie można znaleźć szamba betonowe różnych wielkości, pojemności czy ilości komór, co umożliwia dokładne ich dopasowanie do rzeczywistych potrzeb np. ilości domowników. Każde zakupione szambo zostanie dowiezione do klienta, a transport realizujemy nie tylko w Szczecinie i okolicach, ale również na terenie całej Polski. Jest on zazwyczaj wliczony w cenę, oprócz tego można też skorzystać z usługi montażu, dokonywanego przez wykwalifikowanych pracowników, którzy umieszczą masywne betonowe szambo w wyznaczonym miejscu i wykonają wszystkie podłączenia. Na całość udzielamy pełnej gwarancji, zapewniamy również całodobowy serwis szybko usuwający wszystkie ewentualne awarie, które zdarzają się na szczęście bardzo rzadko.