Szamba betonowe Opolskie

Województwo opolskie od lat przyciąga mieszkańców z różnych regionów kraju, którzy właśnie tu decydują się zbudować swoje domy. Powstają one jak przysłowiowe grzyby po deszczu w wielu miastach regionu, ale najczęściej zlokalizowane są w podmiejskich, niestety wciąż nieskanalizowanych dzielnicach. Brak możliwości skorzystania ze zbiorczych systemów odprowadzania ścieków oznacza konieczność montażu pojemnego szamba betonowego, które można w dowolnej wielkości kupić w naszej firmie.

Produkujemy je od lat i przez ten czas nabraliśmy dużego doświadczenia, dzięki któremu wytwarzamy najlepsze zbiorniki z tego wytrzymałego materiału. W ciągle powiększanej ofercie mamy jednak nie tylko szamba betonowe, ale również praktyczne kanały samochodowe, komory wodomierzy czy zbiorniki na deszczówkę, w niskich, atrakcyjnych cenach. Wszystkie je cechuje jedna rzecz wspólna, najwyższa jakość, która jest dla nas sprawą absolutnie priorytetową. Dbamy o nią bezwzględnie na każdym etapie produkcji, a szambo przed trafieniem w ręce odbiorcy musi uzyskać wymagane prawem certyfikaty oraz homologacje dopuszczające je do eksploatacji na terenie Polski i całej Unii Europejskiej. Na taką jakość szamb betonowych wpływają trzy najważniejsze czynniki:

  • rodzaj użytych w produkcji materiałów, a my wybieramy tylko te najlepsze, najnowszej generacji mieszanki betonowe z dodatkiem wielu substancji uszlachetniających korzystnie wpływających na właściwości fizyczne i chemiczne tego materiału;
  • wytrzymałość, pozwalająca bez uszkodzeń znieść każde, nawet ekstremalne warunki użytkowania. Nasze zbiorniki zniosą nie tylko wilgoć, zmienne temperatury, gorąco lub silny mróz, ale i nacisk gruntu, w który będą wkopane, można je więc montować np. pod podjazdami, parkingami czy w innych równie newralgicznych miejscach;
  • odporność praktycznie na wszystkie agresywne w działaniu substancje chemiczne i czynniki biologiczne, wynik procesów zachodzących w glebie. Są w pełni odporne na kwasy, grzyby oraz pleśnie przez cały czas zachowując wymaganą szczelność, a ich ściany pokrywamy dodatkową warstwą izolacji.

Coraz liczniejszych i co najważniejsze zadowolonych klientów nie tylko z województwa opolskiego, przyciąga także pakiet usług dodatkowych, jakie im oferujemy. W jego zakres wchodzi przede wszystkim transport masywnego szamba betonowego prosto na posesję klienta i fachowa pomoc w jego montażu. Waga takiego zbiornika, w zależności od jego wielkości, może sięgać nawet kilkunastu ton, dlatego też dysponujemy samochodami ciężarowymi o odpowiedniej ładowności, wyposażonymi w dźwigi lub podnośniki. Każdy model szamba betonowego dostarczony na miejsce przeznaczenia zostanie szybko umieszczony w ziemi i sprawnie podłączony do instalacji wodno – kanalizacyjnej budynku. Na przeprowadzone prace i sam zbiornik udzielamy gwarancji, zapewniając też sprawnie działający, całodobowy serwis. W razie pytań do dyspozycji są nasi doradcy, chętnie udzielający informacji zarówno na temat całej naszej oferty, jak i szczegółów konstrukcyjnych wszystkich sprzedawanych szamb oraz innych wyrobów betonowych.