Szamba betonowe w Zielonej Górze

Niewłaściwe odprowadzanie ścieków z budynku, to poważne zagrożenie dla środowiska naturalnego, a skutki ich wycieku mogą okazać się bardzo trudne do usunięcia. Dlatego, kiedy nie można skorzystać ze zbiorczej sieci kanalizacyjnej, warto zastosować równie skuteczne rozwiązanie, jakim są szamba betonowe, bezodpływowe zbiorniki na nieczystości.

Produkujemy je dla odbiorców z różnych części kraju, cały czas otwierając się na nowe rynki, a ostatnio do naszych zadowolonych klientów dołączyli również mieszkańcy Zielonej Góry. Oferujemy im nie tylko największy wybór szamb w różnych wielkościach oraz pojemnościach, ale i inne praktyczne konstrukcje, zbiorniki na deszczówkę, kanały samochodowe oraz betonowe komory wodomierzy. Wszystkie robimy z najwyższej jakości materiałów, najnowszej generacji mieszanek żelbetowych, wytrzymałych na wszystko, z czym mogą się zetknąć przez lata intensywnej eksploatacji. Właśnie dzięki nim betonowe szamba mają największą wytrzymałość, z którą nie mogą równać się np. zbiorniki z tworzyw sztucznych, zwłaszcza na uszkodzenia mechaniczne. Dla jeszcze lepszej ochrony wzmacniamy je stalowym zbrojeniem, a ściany, dno i dopasowaną pokrywę powlekamy materiałem bitumicznym zwiększającym szczelność. Takie szamba betonowe zniosą więc nie tylko duże siły nacisku, działające na nie po wkopaniu w ziemię, ale i negatywne oddziaływanie niebezpiecznych substancji chemicznych zawartych w ściekach.

Takie doskonałe parametry pracy mają wpływ na stale rosnącą sprzedaż, także w Zielonej Górze, gdzie oprócz samych szamb w niskich, promocyjnych cenach, oferujemy pakiet atrakcyjnych usług, transportu i montażu zakupionego zbiornika. Dowozimy go na miejsce, za pomocą dźwigu lub podnośnika umieszczamy w przygotowanym wykopie i dokonujemy wszystkich niezbędnych podłączeń, sprawdzając również ich szczelność. Na każde betonowe szambo i wszystkie prace montażowe udzielmy pełnej gwarancji, a w razie ewentualnej awarii, do dyspozycji klientów jest całodobowy serwis, także pogwarancyjny.