Szamba betonowe Świętokrzyskie

Herb ŚwiętokrzyskieNowe osiedla, nie tylko domów jednorodzinnych, rosną, jak przysłowiowe grzyby po deszczu w wielu częściach kraju, również w województwie świętokrzyskim. Miasta tego regionu, podobnie jak wiele innych, borykają się z problemem bezpiecznego usuwania ścieków, spowodowanym zbyt wolną rozbudową zbiorczych, miejskich sieci ich odprowadzania. Mieszkańcy takich osiedli mają jednak rozwiązanie, z którego chętnie korzystają, a są nim wysokiej jakości szamba betonowe, jakie im oferujemy.

Już od wielu lat produkujemy dużo modeli tych praktycznych zbiorników bezodpływowych, różniących się nie tylko wielkością czy pojemnością, ale również ilością komór, co pozwala dopasować je dokładnie do potrzeb przyszłych użytkowników. Każde betonowe szambo jest robione wyłącznie z najlepszych materiałów, starannie dobranych mieszanek żelbetowych, a na ostatnim etapie produkcji przechodzi dokładne testy jakościowe i otrzymuje certyfikat dopuszczający je do sprzedaży na terenie nie tylko Polski, ale i całej Unii Europejskiej. Takie profesjonalne podejście stosujemy również w przypadku wielu innych naszych produktów, zbiorników na deszczówkę, betonowych studzienek wodomierzy czy kanałów samochodowych, chętnie wykorzystywanych w warsztatach naprawczych. Dzięki temu charakteryzują się one doskonałymi parametrami pracy, a przede wszystkim wysoką odpornością na:

  • wszystkie szkodliwe i agresywnie działające substancje chemiczne, które mogłyby uszkodzić ściany zbiornika, doprowadzając do jego rozszczelnienia, wycieku niebezpiecznej zawartości i skażenia środowiska naturalnego. Dlatego w celu lepszej przed tym ochrony ściany wszystkich naszych szamb betonowych pokrywamy dodatkową warstwą izolacji, specjalnym materiałem bitumicznym, podobnie jak i ich dokładnie dopasowane pokrywy. Nie groźne im jest także działanie czynników biologicznych, wyniku naturalnych procesów zachodzących w glebie;
  • uszkodzenia natury mechanicznej, w tym i duże siły nacisku, działające na szambo po wkopaniu go w ziemię. Dla większej pewności cała konstrukcja jest wzmacniana wytrzymałym, stalowym zbrojeniem, można je więc bez żadnego ryzyka montować nawet w newralgicznych miejscach np. pod parkingami, czy drogami dojazdowymi do posesji.

Każde szambo, jakie mamy w ofercie, jest objęte pełną gwarancją i całodobowym serwisem, również pogwarancyjnym, gwarantujemy też najniższe, najbardziej atrakcyjne ceny oraz wiele korzystnych promocji. Nabywcom, nie tylko z województwa świętokrzyskiego, ale i innych rejonów kraju, zapewniamy także transport i montaż w dowolnie wybranym terminie. Nasi pracownicy błyskawicznie umieszczą masywne szambo betonowe w przygotowanym wcześniej wykopie, sprawnie połączą je z domową instalacją kanalizacyjną i sprawdzą jej szczelność. Wszystkie prace podłączeniowe również obejmuje gwarancja, a w razie ewentualnych pytań można skontaktować się z naszymi doradcami. Nie tylko rozwieją wszelkie wątpliwości, ale pomogą też w doborze właściwego modelu szamba, wytłumaczą różnice między nimi i umówią usługę transportu i montażu.