Szamba betonowe w Chorzowie

Herb ChorzówChorzów, położony w województwie śląskim, część wielkiej aglomeracji, znany jest przede wszystkim ze swojego parku rozrywki. Jednak jest to jednocześnie dynamicznie rozwijające się miasto, pełne nowych osiedli, a na wielu z nich istnieje poważny problem z prawidłowym i bezpiecznych odprowadzaniem ścieków. Wynika to z faktu, że nie doprowadzono do nich zbiorczych sieci kanalizacyjnych, dlatego ich mieszkańcom oferujemy nasze nowoczesne szamba betonowe, dostępne w różnych wielkościach i pojemnościach.

Produkujemy je z najnowszych materiałów, starannie dobranych mieszanek żelbetowych w wieloma dodatkami, nadających im najwyższą wytrzymałość, praktycznie na wszystko, na co będą narażone w trakcie długiej, intensywnej eksploatacji. Odbywa się ona często w trudnych, a nawet ekstremalnych warunkach, dużej wilgotności czy gwałtownych zmian temperatur, dlatego dbamy, aby nasze betonowe szamba zniosły to bez najmniejszego uszczerbku, zawsze zachowując stuprocentową szczelność. Nie uszkodzi ich też nacisk ziemi, w którą będą wkopane, ani ciężar parkujących bezpośrednio nad nimi ciężkich pojazdów. Zabezpieczamy je również przed wpływem agresywnie działających substancji chemicznych pochodzących ze ścieków oraz efektami naturalnych procesów biologicznych zachodzących w glebie.

Takie podejście zjednało nam przez lata licznych zadowolonych odbiorców, a obecnie z jakością naszych szamb betonowych mogą zapoznać się także mieszkańcy Chorzowa. Oferujemy im nie tylko największy wybór zbiorników w niskich, promocyjnych cenach, ale również usługi takie jak dowóz i montaż w miejscu przeznaczenia. Szybko przywieziemy zakupione szambo, umieścimy je w ziemi i zajmiemy się wszystkimi niezbędnymi pracami podłączeniowymi, a po ich zakończeniu dokładnie sprawdzimy szczelność całej instalacji. Na każde szambo betonowe i prace podłączeniowe udzielamy gwarancji, a do dyspozycji klientów są też nasi doradcy, służący fachową radą w doborze właściwego modelu, spełniającego wszystkie stawiane przed nim wymagania.