Szamba betonowe Pomorskie

Herb PomorskieWojewództwo pomorskie to jeden z najszybciej rozwijających się gospodarczo regionów kraju, przyciągający co roku wielu nowych mieszkańców. Część z nich decyduje się na budowę tu swojego domu, natrafiając często na poważny problem z prawidłowym odprowadzaniem z niego ścieków. Zdarza się to najczęściej na terenach nieskanalizowanych, gdzie nie stworzono jeszcze infrastruktury zbiorczych sieci usuwania nieczystości i konieczne staje się zastosowanie innego rozwiązania, jakim są praktyczne szamba betonowe.

Zajmujemy się ich produkcją od wielu lat, zyskując przez ten czas licznych zaufanych i zadowolonych klientów, do których obecnie mogą dołączyć też mieszkańcy województwa pomorskiego. Mamy dla nich szeroką i ciągle rozszerzaną ofertę nowoczesnych i funkcjonalnych konstrukcji, nie tylko szamb betonowych, ale i kanałów samochodowych, studzienek wodomierzy oraz zbiorników na deszczówkę, wszystkich produkowanych z tego wytrzymałego materiału. Na tę jego cechę zwracamy największą uwagę, dbając o jakość stosowanych mieszanek żelbetowych, które zawsze należą do najlepszych na rynku. Dodajemy do nich wiele substancji uszlachetniających, dzięki którym nasze szamba są wytrzymałe na:

  • uszkodzenia typowo mechaniczne, o które nietrudno przy intensywnej eksploatacji zbiornika, nierzadko w ekstremalnych warunkach. Nie straszna mu jest wilgoć, czy przemarzanie w wyniku gwałtownych zmian temperatury, nie uszkodzą go też duże siły nacisku, kiedy zostanie wkopany głęboko pod powierzchnię gruntu. Można go więc montować np. pod parkingami, podjazdami, a nawet drogami dojazdowymi do posesji;
  • wszystkie szkodliwe i często agresywnie działające substancje chemiczne oraz procesy biologiczne, naturalnie zachodzące w glebie. Ściany każdego betonowego szamba pokrywamy warstwą specjalnej izolacji, zapewniającej większą szczelność i minimalizującej ryzyko wycieku niebezpiecznej zawartości, czego skutki byłyby trudne do usunięcia.

Takie parametry naszych szamb sprawiają, że są najchętniej wybierane spośród tego typu konstrukcji, nadal przewyższając odpowiedniki produkowane z tworzyw sztucznych. Ich duża masa sprawia, że zawsze pewnie będą spoczywać w gruncie, bez konieczności dodatkowego mocowanie do podłoża, a działanie wód gruntowych nie przesunie ich nawet o centymetr. Klienci, nie tylko z województwa pomorskiego, odwiedzając jeden z punktów sprzedaży, mogą liczyć nie tylko na samo szambo betonowe, ale i wiele usług dodatkowych. Najważniejszy jest z pewnością jego transport realizowany przez samochody wyposażone w dźwigi, dzięki czemu zakupiony zbiornik można szybko umieścić w miejscu przeznaczenia. Nasi pracownicy zajmą się też jego podłączeniem, sprawdzając szczelność wszystkich elementów instalacji wodno – kanalizacyjnej. Na szambo i prace podłączeniowe udzielamy pełnej gwarancji, a w przypadku wystąpienia awarii, co zdarza się na szczęście rzadko, zapewniamy całodobowy serwis, również pogwarancyjny. Wszystkie dodatkowe informacje można uzyskać, kontaktując się z naszymi doradcami, którzy pomogą też w doborze właściwego modelu szamba.