Szamba betonowe w Zabrzu

Herb ZabrzeProdukując od lat różne modele szamb betonowych, staramy się dotrzeć z naszą ofertą do jak największej ilości odbiorców w wielu regionach kraju, także w Zabrzu, mieście położonym w województwie śląskim. Sprzedajemy tam nie tylko pojemne zbiorniki bezodpływowe na ścieki, ale i praktyczne kanały samochodowe oraz betonowe studzienki do montażu wodomierzy.

Możemy śmiało powiedzieć, że ich produkcja to nasza specjalność, a przez cały czas działalności nabraliśmy dużego doświadczenia w tej dziedzinie, które procentuje do dziś. Dzięki niemu jesteśmy przede wszystkim pewni wysokiej jakości wszystkich sprzedawanych betonowych szamb, wytwarzanych wyłącznie z najlepszych, certyfikowanych materiałów. Są to najnowocześniejsze mieszanki żelbetowe, nadające zbiornikom wytrzymałość, której na pewno nie będą miały ich odpowiedniki z tworzyw sztucznych. Zniosą bez najmniejszego nawet uszczerbku długotrwałe wkopanie w ziemię, wilgoć, przemarzanie oraz nacisk, zarówno gruntu, jak i innych ciężarów znajdujących się bezpośrednio nad nimi np. parkujących samochodów. Każde szambo betonowe, jakie mamy w sprzedaży, jest również w pełni odporne na agresywny wpływ substancji chemicznych czy efekty procesów biologicznych zachodzących w glebie, a dzięki dużej masie będzie pewnie spoczywać na miejscu i nie przesunie go działanie wód gruntowych.

Na nasze produkty udzielamy pełnej gwarancji, zapewniając jednocześnie sprawny, całodobowy serwis, a razem z szambem oferujemy też jego transport, nie tylko na terenie Zabrza i okolic oraz montaż w terminie dowolnie wybranym przez klienta. Szybko dowieziemy zamówiony zbiornik, z pomocą dźwigu lub podnośnika umieścimy go w przygotowanym wykopie i dokonamy wszystkich niezbędnych podłączeń, sprawdzając jednocześnie ich szczelność. Termin samej dostawy oraz wykonania usługi montażu można wcześniej ustalić w rozmowie z naszymi doradcami, którzy ponadto służą pomocą w fachowym doborze właściwego modelu betonowego szamba, w pełni odpowiadającego potrzebom przyszłych użytkowników.