Szamba betonowe we Włocławku

Prawidłowe odprowadzanie ścieków to obowiązek każdego właściciela czy najemcy budynku, a za wszelkie zaniedbania w tej kwestii mogą grozić niezwykle wysokie kary. Problem zaczyna się w momencie, kiedy nie może on zostać przyłączony do zbiorczej np. miejskiej sieci kanalizacyjnej, a w takiej sytuacji pozostaje praktycznie tylko jedno rozwiązanie, jakim są pojemne szamba betonowe, które od lat oferujemy mieszkańcom między innymi Włocławka.

Wielu z nich zadaje sobie pytanie, co takiego jest w naszych szambach, że od lat cieszą się tak dużą popularnością i są chętnie wybierane przez nabywców z różnych regionów naszego kraju. Mamy dla nich tylko jedną odpowiedź i jest nią jakość wszystkich oferowanych wyrobów, w tym i zbiorników na deszczówkę, kanałów samochodowych oraz betonowych komór do montażu wodomierzy. Szczególną uwagę przywiązujemy do używanych materiałów i zawsze są to najlepsze mieszanki, dzięki którym szamba betonowe mogą pochwalić się tak dużą wytrzymałością mechaniczną i odpornością na działanie szkodliwych substancji chemicznych. Pozwala to użytkować je w każdych, nawet najcięższych warunkach, wszędzie tam, gdzie mogą być poddawane wpływowi wilgoci czy zmieniających się temperatur. Grube i wzmacniane zbrojeniem ściany chronią je z kolei przed siłami nacisku, zarówno ziemi, w którą wkopiemy dane szambo, jak i parkujących nad nim ciężkich pojazdów, czego z pewnością nie wytrzymają zbiorniki z tworzyw sztucznych.

Wielu nabywcom, także tym z Włocławka, wydaje się, że duża masa szamba betonowego, sięgająca nawet kilku ton, to jego poważna wada. Może to, co prawda stwarzać pewne problemy z jego transportem, dlatego do dyspozycji zawsze są nasze samochody o dużej ładowności, wyposażone w dźwigi lub podnośniki. Jednak taka waga jest jednocześnie zaletą, a umieszczony na miejscu zbiornik nie wymaga dodatkowego kotwiczenia go do podłoża i nie przesunie się nawet o centymetr. Betonowe szambo wymaga jeszcze tylko podłączenia do instalacji, co również oferujemy wszystkim naszym klientom, dając gwarancję na wykonane prace.