Szamba betonowe w Warszawie

Jesteśmy renomowanym i cenionym producentem szamb betonowych z olbrzymim doświadczeniem w tej dziedzinie. Przez lata nasze zbiorniki betonowe i inne produkty z tego wytrzymałego materiału, kanały samochodowe czy komory dla wodomierzy, zyskały zaufanie stale rosnącej liczby odbiorców. Jednak ciągle jesteśmy nastawieni na rozwój i obecnie najnowszą ofertę kierujemy do mieszkańców wielu miast Polski, w tym i Warszawy, stolicy naszego kraju. Jest to nieustannie rozbudowująca się metropolia, w której mieszka i pracuje już niemal 2 miliony ludzi. Taka gwałtowna rozbudowa oprócz niepodważalnych zalet ma także pewne wady, takie jak problemy ze skanalizowaniem wielu nowo powstających osiedli mieszkaniowych, szczególnie tych położonych na obrzeżach miasta. Brak możliwości skorzystania ze zbiorczych systemów odprowadzania ścieków wymusza na ich mieszkańcach poszukiwanie alternatywnych, lecz równie skutecznych i bezpiecznych metod usuwania ścieków, do czego właśnie mogą wykorzystać produkowane przez nas szamba betonowe.

Sprzedajemy je w szerokiej gamie modeli, spełniając wszystkie wymagania klientów zarówno w zakresie pojemności, jak i wielkości szamba umożliwiającej jego dopasowanie do ilości domowników oraz dostępnego miejsca na posesji. Wielu mieszkańców Warszawy, zapoznając się z naszymi zbiornikami betonowymi, zadaje sobie pytanie, co tak korzystnie wyróżnia je na tle produktów konkurencji. Odpowiedź na to pytanie jest prosta, wysoka jakość, gwarantująca długie lata bezawaryjnej eksploatacji szamb betonowych praktycznie w każdych warunkach, na co wpływ ma też wiele innych czynników, takich jak:

  • starannie dobrane materiały używane w procesie produkcji, najnowocześniejsze mieszanki betonowe, będące wynikiem badań laboratoryjnych, pełne uszlachetniających dodatków korzystnie wpływających na właściwości chemiczne i fizyczne betonu;
  • najwyższa wytrzymałość na wszystkie uszkodzenia, przede wszystkim mechaniczne, w tym i siły nacisku, którym szambo betonowe oprze się bez najmniejszych uszczerbków, w przeciwieństwie do plastikowych odpowiedników. Dzięki temu wszystkie nasze zbiorniki można montować w najbardziej newralgicznych miejscach, pod parkingami lub drogami;
  • odporność na działanie agresywnych czynników chemicznych oraz biologicznych, nawet naturalnych procesów zachodzących w gruncie, gdzie wkopujemy szambo.

Nasze produkty są jednak doceniane nie tylko z powodu swoich właściwości, ale i szerokiej oferty usług dodatkowych, jakie mamy również dla klientów z Warszawy i jej okolic. Nie dość, że sprzedajemy szamba i inne produkty betonowe w najniższych, atrakcyjnych cenach, to zapewniamy również ich transport w dowolnie wybranym przez klienta terminie. Mieszkańcom Warszawy i innych miejscowości zapewniamy też pomoc naszych doradców w doborze zbiornika idealnie dopasowanego do potrzeb, a nasi fachowcy zajmą się jego montażem w miejscu przeznaczenia i wykonaniem wszystkich niezbędnych podłączeń do domowej instalacji kanalizacyjnej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i cennikiem wszystkich sprzedawanych modeli szamb betonowych.