Szamba betonowe w Gdyni

Gdynia to jedno z najmłodszych, ale jednocześnie najpiękniejszych polskich miast. Podobnie jak wiele innych nieustannie się rozbudowuje, a w wielu podmiejskich dzielnicach istnieje niestety poważny problem z infrastrukturą kanalizacyjną. Ich mieszkańcy muszą więc korzystać z innych, ale równie praktycznych rozwiązań, którymi z pewnością są pojemne szamba betonowe, oferowane przez naszą firmę

Produkujemy je dla odbiorców z całego kraju, którzy doceniają przede wszystkim szeroki wybór modeli szamb, betonowych zbiorników na deszczówkę czy kanałów samochodowych, jakie mamy w ofercie oraz ich wysoką jakość wykonania. Największy wpływ na to ma rodzaj zastosowanych w produkcji mieszanek żelbetowych z dodatkiem uszlachetniaczy, zwiększających wytrzymałość i odporność. Każde szambo betonowe, zanim trafi do odbiorcy, musi przejść rygorystyczne testy, aby uzyskać certyfikat jakości dopuszczający je do użycia, dzięki czemu zniesie każde warunki eksploatacji, wilgoć, procesy chemiczne oraz biologiczne zachodzące w glebie i agresywne działanie swojej szkodliwej zawartości. Dowolnie wybrany model szamba betonowego wykazuje też dużą wytrzymałość mechaniczną i nie ulegnie rozszczelnieniu nawet pod naciskiem gruntu czy parkujących bezpośrednio nad nim ciężkich pojazdów.

Kompleksową ofertę kierujemy oczywiście nie tylko do mieszkańców Gdyni, przez lata naszej działalności zyskały one uznanie i zaufanie nabywców z niemal całego kraju. Oprócz samych szamb betonowych, mamy dla nich również atrakcyjny pakiet usług dodatkowych, z których najważniejszy jest transport realizowany przez samochody wyposażone w podnośniki i dźwigi. Znacznie ułatwia to kolejną usługę, umieszczenie ciężkiego betonowego zbiornika w wyznaczonym miejscu. Nasi pracownicy zajmą się również jego podłączeniem i kontrolą szczelności, a na ich pracę i sam zbiornik udzielamy pełnej gwarancji. Do dyspozycji są także nasi doradcy, udzielający wszystkich niezbędnych informacji zarówno na temat zbiorników betonowych, jak i ich profesjonalnego montażu.