Szamba betonowe we Wrocławiu

Trudno byłoby znaleźć miasto w naszym kraju, w którym nie istnieje mniejszy lub większy problem z odprowadzaniem ścieków, co dotyczy również mieszkańców Wrocławia, stolicy Dolnego Śląska. Przyczyn takiego stanu rzeczy może być wiele, ale najczęściej jest to po prostu brak możliwości przyłączenia wielu budynków, mieszkalnych lub użytkowych do miejskiej sieci odprowadzania nieczystości. Jest to więc poważny kłopot dla ich właścicieli, który jednak mogą bardzo szybko rozwiązać, decydując się na jedno z szamb betonowych produkowanych w naszej firmie. Zajmujemy się tym od lat, wiemy, jakie zbiorniki zaspokoją wszystkie potrzeby ich przyszłych użytkowników i dlatego oferujemy je w szerokiej gamie modeli, różniących się wielkością, ilością komór czy pojemnością. Szamba betonowe to rozwiązanie niezmiennie wybierane od dziesięcioleci, jednak te produkowane obecnie, niewiele przypominają swoje starsze odpowiedniki. Najważniejsza dla nas jest ich jakość, staramy się, aby taki zbiornik służył bezawaryjnie przez długie lata, o czym doskonale już wiedzą nabywcy z Wrocławia i okolic. Chwalą sobie oni także inne nasze wyroby betonowe, kanały samochodowe gotowe do natychmiastowego montażu oraz betonowe komory wodomierzy, zabezpieczające te delikatne urządzenia przed uszkodzeniem. Wszystkie je łączy jednak kilka wspólnych cech, takich jak:

  • wytrzymałość wymagana dla tego typu konstrukcji. Każde szambo betonowe opuszczające nasze zakłady przechodzi dokładne testy, na których końcu otrzymuje certyfikat jakości dopuszczający je do użycia. Jego konstrukcja sprawia, że jest w pełni odporne na uszkodzenia natury mechanicznej, w tym i siły nacisku, jakim z pewnością będzie poddawane, gdy zamontujemy je pod parkingiem lub podjazdem. Zniesie bez uszkodzeń także działanie agresywnych czynników chemicznych oraz biologicznych, przez cały czas zachowując stuprocentową szczelność;
  • rodzaj materiałów użytych w procesie produkcji, starannie dobranych mieszanek betonowych, gwarantujących najlepsze parametry pracy każdego zakupionego szamba. Dodatek specjalnych uszlachetniaczy jeszcze bardziej zwiększa ich odporność, między innymi na wilgoć i przemarzanie.

Mimo że naszą specjalnością jest produkcja szamb betonowych w pełni odpowiadających wymaganiom stale rosnącej liczby klientów, oferujemy im również szeroki pakiet usług dodatkowych. Należy do nich przede wszystkim transport realizowany nie tylko na terenie Wrocławia i okolic, ale także w inne regiony kraju, nabywcy mogą też liczyć na profesjonalny montaż zakupionego zbiornika w dowolnie wybranym terminie, czym zajmą się zatrudnieni przez nas specjaliści. Nie tylko szybko umieszczą betonowe szambo w przygotowanym wcześniej wykopie, ale równie sprawnie dokonają niezbędnych podłączeń i skontrolują ich szczelność. Na wszystkie prace i same zbiorniki udzielamy pełnej gwarancji, zapewniamy również całodobowy serwis. Zapraszamy do zapoznania się z całą naszą ofertą, a w razie wątpliwości do dyspozycji są profesjonalnie wyszkoleni doradcy, udzielający kompleksowych informacji na temat wszystkich dostępnych modeli szamb betonowych.