Szamba betonowe w Koszalinie

Herb KoszalinJednym z obowiązków ciążącym na każdym najemcy czy właścicielu budynku, jest odprowadzanie z niego ścieków, co musi odbywać się nie tylko bezpiecznie, ale i w zgodzie z obowiązującymi w naszym kraju przepisami. Niestety, czasami nie można skorzystać z miejskich lub gminnych sieci kanalizacyjnych, a dzieje się tak w wielu miastach, również w Koszalinie, gdzie oferujemy inne rozwiązanie tego problemu, czyli funkcjonalne szamba betonowe.

Stanowią one doskonałą alternatywę usuwania nieczystości, ale modele szamb produkowane obecnie tylko w niewielkim stopniu przypominają te znane od dziesięcioleci. Różnią się od nich przede wszystkim jakością użytego w produkcji materiału, którym są wyłącznie najnowocześniejsze mieszanki żelbetowe, z dodatkiem licznych uszlachetniaczy korzystnie wpływających zwłaszcza na ich wytrzymałość. Dzięki temu nasze betonowe szamba i inne konstrukcje, pojemne zbiorniki na deszczówkę, komory wodomierzowe oraz kanały samochodowe mogą bez problemu znieść każde warunki użytkowania, wilgoć, zmiany temperatury, ciepło lub przemarzanie. Dodatkową ochronę daje im mocne stalowe zbrojenie i gruba warstwa izolacji odpowiedzialna za zachowanie pełnej szczelności oraz odporność na działanie szkodliwych substancji chemicznych, nieodłącznej części ścieków.

Takie podejście do produkcji szamb betonowych zjednało nam wielu zadowolonych klientów, nie tylko z Koszalina, ale innych części Polski, którym oferujemy je zawsze w niskich cenach z dołączonym atrakcyjnym pakietem usług. Decydując się na zakup, można między innymi liczyć na transport zbiornika, jego umieszczenie w miejscu przeznaczenia oraz podłączenie do istniejącej instalacji. Na każde szambo i wszystkie prace podłączeniowe udzielamy oczywiście pełnej gwarancji, a nasz profesjonalny serwis jest do dyspozycji przez całą dobę. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą, a w razie pytań do skontaktowania się z naszymi doradcami, służącymi fachową pomocą we właściwym wyborze modelu betonowego szamba, dopasowanego do wszystkich potrzeb.