Szamba betonowe Podlaskie

Herb PodlaskieBezodpływowe zbiorniki na nieczystości, czyli znane i cenione od dziesięcioleci szamba betonowe, nadal znajdują powszechne uznanie wśród wielu właścicieli domów jednorodzinnych. W większości miast, również tych województwa podlaskiego są one zlokalizowane w podmiejskich dzielnicach, gdzie często nie ma możliwości podłączenia budynku do zbiorczej sieci odprowadzania ścieków. Pojemne szambo jest w takiej sytuacji jedynym rozwiązaniem, z jakiego można skorzystać, a my produkujemy je w największym wyborze dla odbiorców na terenie całego kraju.

Przez lata działalności nabraliśmy dużego doświadczenia w wytwarzaniu szerokiej gamy modeli szamb betonowych, różniących się wielkością, pojemnością czy ilością komór, ale zawsze idealnie dopasowanych do potrzeb przyszłych użytkowników. Śmiało możemy powiedzieć, że jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie i dbamy o wysoką jakość wszystkich naszych produktów, w tym również zbiorników na deszczówkę, kanałów samochodowych i komór wodomierzy. Mają one wymagane prawem certyfikaty i homologacje dopuszczające je do eksploatacji w każdych niemal warunkach i są robione z najlepszych materiałów. Używamy wyłącznie specjalnych mieszanek żelbetowych z dodatkiem substancji uszlachetniających podnoszących właściwości fizyczne materiału, dzięki którym nasze szamba charakteryzuje:

  • wytrzymałość, jakiej na pewno nie mają ich plastikowe odpowiedniki. Solidne betonowe szambo można wkopać w ziemię niemal w dowolnym miejscu, również pod parkingami czy podjazdami, czyli wszędzie tam, gdzie może być narażone na duże siły nacisku. Zniesie je bez najmniejszych uszkodzeń, dodatkowe wzmocnienie daje stalowe zbrojenie ścian zbiornika, a dopasowana, także betonowa pokrywa zapewni stuprocentową szczelność;
  • pełną odporność na związki chemiczne, znajdujące się w ściekach, często o agresywnym, a nawet żrącym działaniu. Szambo z pewnością nie ulegnie rozszczelnieniu pod ich wpływem, znosząc również działanie procesów biologicznych naturalnie zachodzących w glebie.

Właśnie dzięki takim parametrom pracy produkowane przez nas szamba betonowe są jednymi z najczęściej kupowanych przez mieszkańców nie tylko województwa podlaskiego. Oferujemy do nich także chętnie wybierane usługi zarówno transportu bezpośrednio na posesję klienta, jak i profesjonalnego montażu, dokonywanego przez naszych wykwalifikowanych pracowników. Za pomocą dźwigu lub podnośnika umieszczą oni zakupiony zbiornik w przygotowanym dla niego miejscu i sprawnie podłączą do domowej instalacji, sprawdzając oczywiście szczelność wszystkich połączeń. Na każde betonowe szambo i inne konstrukcje z tego materiału oraz wszystkie prace podłączeniowe udzielamy pełnej gwarancji, a sprawnie działający serwis jest do dyspozycji przez całą dobę. Warto zapoznać się z naszą kompleksową ofertą, a w razie potrzeby można się też skontaktować z doradcami, którzy nie tylko odpowiedzą na wszystkie, nawet najtrudniejsze pytania, ale i pomogą w doborze właściwego modelu zbiornika, w pełni spełniające stawiane przed nim wymagania.