Szamba betonowe w Rzeszowie

Herb RzeszówOdprowadzanie ścieków, zarówno z domu jednorodzinnego, jak i każdego innego budynku może być niekiedy bardzo utrudnione, o czym wiedzą też mieszkańcy Rzeszowa. Wielu budynków w tym mieście nadal nie można podłączyć do zbiorczych sieci kanalizacyjnych i dlatego oferujemy ich właścicielom praktyczne betonowe szamba w różnych pojemnościach, idealnie dopasowane do ich potrzeb.

O produkcji tego typu zbiorników wiemy niemal wszystko, a dużego doświadczenia nabraliśmy przez długie lata działalności. Cały czas rozszerzamy naszą ofertę i obecnie oprócz samych szamb sprzedajemy też pojemne zbiorniki do gromadzenia deszczówki, przydatnej do podlewania ogrodu oraz kanały samochodowe i betonowe komory wodomierzy. Dbamy przede wszystkim o ich jak najwyższą jakość, tak, aby bezawaryjnie zniosły wszystkie warunki eksploatacji. Największy wpływ na to ma rodzaj zastosowanych materiałów, a wszystkie szamba betonowe robimy wyłącznie z najlepszych mieszanek żelbetowych. Dzięki nim nasze produkty charakteryzują się najwyższą wytrzymałością, nie tylko na uszkodzenia natury mechanicznej, ale i działanie wszystkich niebezpiecznych związków chemicznych zawartych w ściekach oraz glebie. Ściany każdego zbiornika wzmacniamy stalowym zbrojeniem i dodatkową warstwą izolacji, jeszcze bardziej zwiększającą jego szczelność, co praktycznie w stu procentach minimalizuje ryzyko wycieku.

Właśnie dlatego wszystkie modele betonowych szamb cieszą się dużą popularnością nie tylko w Rzeszowie i okolicach, ale również w innych regionach naszego kraju. Sprzedajemy je w najniższych, promocyjnych cenach, dołączając pakiet atrakcyjnych usług, takich jak transport do odbiorcy i fachowy montaż. Zapraszamy do dokładnego zapoznania się z ofertą, a w razie pytań do dyspozycji są nasi profesjonalni doradcy, udzielający niezbędnych informacji na temat każdego modelu zbiornika oraz służący pomocą w jego doborze do konkretnych potrzeb. Na wszystkie produkty udzielamy pełnej gwarancji, zapewniamy też całodobowy serwis, szybko usuwający ewentualne awarie.