Szamba betonowe Wielkopolskie

Wielkopolska, jako jeden z najdynamiczniej rozwijających się regionów Polski, może pochwalić się wyjątkowo szybką rozbudową, a nowe osiedla powstają w wielu miejscowościach tego województwa. Niestety często nie nadąża za tym rozbudowa zbiorczych sieci odprowadzania nieczystości, szczególnie na peryferiach miast, a kiedy nie można podłączyć do niej budynku, warto skorzystać z bogatej oferty szamb betonowych produkowanych w naszej firmie.

Wytwarzamy je od wielu lat, sprzedajemy na terenie całego kraju, a wszystkie nasze produkty cieszą się stale rosnącą popularnością, przede wszystkim ze względu na ich wysoką jakość i nowoczesność konstrukcji. Mamy w sprzedaży nie tylko szamba betonowe, ale i pojemne zbiorniki na deszczówkę, komory wodomierzy oraz kanały samochodowe, gotowe do natychmiastowego montażu. Produkujemy je z wykorzystaniem wyłącznie najlepszych materiałów, mieszanek betonowych, które dzięki licznym dodatkom substancji podnoszących ich właściwości chemiczne i fizyczne, zniosą bez uszkodzeń długie dziesięciolecia intensywnej eksploatacji. Właśnie dzięki nim szamba betonowe, które oferujemy, są w pełni odporne na następujące czynniki:

  • praktycznie wszystkie negatywnie działające związki chemiczne, nieuniknione w przypadku ścieków, często o żrącym działaniu, które mogłyby uszkodzić zbiornik, doprowadzając do jego rozszczelnienia. Tym, które my sprzedajemy, na pewno się to nie zdarzy, a dla większej pewności pokrywamy ich ściany, i to z obu stron, grubą warstwą izolacji, chroniącą także przed wilgocią, przemarzaniem oraz czynnikami biologicznymi, zwłaszcza grzybami i pleśnią;
  • uszkodzenia czysto mechaniczne, które często przytrafiają się zbiornikom z tworzyw sztucznych. Te z betonu są doskonale przed nimi zabezpieczone, a oprócz wspomnianej jakości samej mieszanki, chroni je też mocne, stalowe zbrojenie całej konstrukcji, łącznie z dopasowaną, szczelną pokrywą. Pozwala to na bezpieczne umieszczenie ich w ziemi, nawet pod parkingami czy drogami dojazdowymi do posesji, bez ryzyka uszkodzenia przez ciężar gruntu czy parkujących pojazdów.

Takie niepodważalne zalety produkowanych przez nas szamb betonowych, sprawiają, że są najczęściej wybierane przed odbiorców z całego województwa wielkopolskiego, których przyciąga również atrakcyjna, promocyjna cena zbiorników i dodany do nich pakiet usług. Obejmuje on między innymi transport ciężkiego szamba w terminie dogodnym dla klienta, bezpieczne umieszczenie go przygotowanym wcześniej wykopie oraz fachowe podłączenie, z kontrolą szczelności połączeń włącznie. Na sam zbiornik, jak i wszystko, co dotyczy jego podłączenia, udzielamy pełnej gwarancji, a nasz serwis jest do dyspozycji przez całą dobę, sprawnie usuwając, na szczęście rzadkie awarie. W razie jakichkolwiek pytań do dyspozycji są również nasi doradcy, chętnie udzielający informacji nie tylko na temat całej oferty betonowych szamb i innych produktów z tego materiału. Można także liczyć na ich pomoc w doborze właściwego modelu szamba, idealnie dopasowanego do wszystkich potrzeb.