Szamba betonowe w Gliwicach

Herb GliwicePlanując budowę domu, warto zawczasu pomyśleć o skutecznej metodzie odprowadzania z niego ścieków, co musi odbywać się w zgodzie z obowiązującymi w tej kwestii przepisami. Niestety, w wielu miastach, w tym i w Gliwicach, do niektórych osiedli nie doprowadzono jeszcze infrastruktury kanalizacyjnej, dlatego powszechne zastosowanie znajdują funkcjonalne betonowe szamba o różnej pojemności.

Produkujemy je dla odbiorców z całego kraju, doceniających nie tylko szeroki wybór modeli, ale również ich wysoką jakość, która stała się naszym znakiem rozpoznawczym. Dbamy o nią zarówno w przypadku szamb, jak i wszystkich pozostałych wyrobów, zbiorników na deszczówkę, komór do montażu wodomierzy oraz kanałów samochodowych. W procesie ich produkcji stosujemy wyłącznie najlepsze mieszanki materiałów, nadające im najwyższą wytrzymałość, gwarantującą długie lata praktycznie bezawaryjnej eksploatacji. Dodajemy do nich również wiele substancji uszlachetniających, sprawiających, że wszystkie szamba betonowe bez problemu zniosą duże siły nacisku działające na nie po wkopaniu w ziemię. Dodatkowo wzmacniamy je stalowym zbrojeniem, dzięki czemu można je montować nawet pod parkingami lub drogami. Są też w pełni zabezpieczone przed niekorzystnym działaniem czynników chemicznych oraz biologicznych, pleśni czy grzybów i nie uszkodzą ich też zmienne warunki atmosferyczne, zwłaszcza wilgoć i przemarzanie.

Każde szambo betonowe, jakie mamy w ofercie, jest objęte pełną gwarancją i całodobowym serwisem, również pogwarancyjnym. Gwarantujemy też ich najniższe, promocyjne ceny, dołączając atrakcyjny pakiet usług, spośród których największym powodzeniem cieszy się transport realizowany także na terenie Gliwic i okolic miasta. Na życzenie klienta zajmiemy się montażem zakupionego zbiornika, a termin wykonania takiej usługi można ustalić w rozmowie z naszymi doradcami. Udzielają oni wszystkich niezbędnych informacji oraz chętnie pomogą w doborze właściwego modelu szamba betonowego, idealnie dopasowanego do konkretnych potrzeb przyszłych użytkowników.