Szamba betonowe w Kielcach

Herb KielcePosiadanie domu wiąże się z poważnymi obowiązkami, a jednym z ważniejszych jest bezpieczne oprowadzanie z niego wszystkich nieczystości. Czasami jednak może to być bardzo utrudnione, szczególnie w sytuacji, kiedy nie można skorzystać ze zbiorczych systemów kanalizacyjnych, co zdarza się w wielu miastach, również w Kielcach. Dla takich osób mamy jednak gotowe rozwiązanie, a są nim szamba betonowe, które od lat produkujemy w szerokiej gamie modeli, idealnie dopasowanych do potrzeb naszych klientów.

Ich liczba rośnie z roku na rok, na co największy wpływ ma niska cena oraz jakość produktów, które im oferujemy, nie tylko szamb, lecz również praktycznych zbiorników na deszczówkę, kanałów samochodowych i studzienek wodomierzy, zawsze robionych z najlepszych materiałów. Przywiązujemy do nich największą wagę, dobierając wyłącznie mieszanki żelbetowe spełniające najsurowsze normy i gwarantujące najwyższą wytrzymałość każdego betonowego szamba, niezależnie od jego wielkości czy ilości komór. Dzięki temu są one odporne na działanie wielu niekorzystnych czynników, przede wszystkim na uszkodzenia mechaniczne, w tym i duże siły nacisku, nieuniknione po wkopaniu w ziemię. W celu lepszej ochrony wzmacniamy całą konstrukcję mocnym, stalowym zbrojeniem, zarówno ściany i dno szamba, jak i jego szczelną, dokładnie dopasowaną pokrywę. Dodatkowo każdy zbiornik pokrywamy grubą warstwą izolacji, chroniącą go z kolei przed wpływem agresywnych substancji chemicznych, wilgocią, gwałtownymi zmianami temperatury oraz działaniem grzybów lub pleśni.

Na wszystkie rodzaje sprzedawanych szamb betonowych udzielamy pełnej gwarancji i zapewniamy całodobowy serwis, także pogwarancyjny. W cenę zbiornika jest wliczony jego transport, nie tylko na terenie Kielc, ale całego kraju, a na życzenie klienta nasi pracownicy mogą zająć się również podłączeniem do domowej instalacji wodno – kanalizacyjnej. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą, a w razie pytań można skontaktować się z doradcami, którzy chętnie pomogą w doborze odpowiedniego modelu szamba betonowego.