Szamba betonowe Małopolskie

Odprowadzanie ścieków z każdego budynku zawsze musi odbywać się zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi przepisami. Dotyczy to wszystkich ich właścicieli, również tych, których domy zostały zlokalizowane w nowych dzielnicach, na licznych osiedlach powstających w wielu miastach województwa małopolskiego. Szybkie tempo rozbudowy utrudnia niekiedy podłączenie budynków do zbiorczej sieci kanalizacyjnej i jedynym rozwiązaniem, z jakiego w takiej sytuacji można skorzystać, są nowoczesne i niedrogie szamba betonowe produkowane w różnych rozmiarach przez naszą firmę.

Od lat oferujemy je na terenie całego kraju i przez cały ten czas staramy się, aby spełniały wszystkie stawiane przed nimi wymagania. Dbamy przede wszystkim o najwyższą jakość naszych wyrobów, gwarancję ich długiej i bezawaryjnej eksploatacji. Betonowe szamba, zbiorniki na deszczówkę oraz kanały samochodowe, to starannie zaprojektowane, przemyślane konstrukcje, które można idealnie dopasować do konkretnych potrzeb, ilości miejsca na posesji czy osób, które będą z nich korzystać. Do ich produkcji używamy wyłącznie najnowszych osiągnięć w dziedzinie mieszanek żelbetowych, dzięki czemu nasze szamba charakteryzują się parametrami pracy, jakimi z pewnością nie mogą się pochwalić ich odpowiedniki z tworzyw sztucznych. Są między innymi w pełni odporne na takie czynniki jak:

  • związki chemiczne zawarte w ich niebezpiecznej zawartości, która w żadnym przypadku nie wydostanie się na zewnątrz, doprowadzając do groźnego skażenia. Szambo betonowe zniesie też bez najmniejszych nawet uszkodzeń agresywne działanie procesów biologicznych zachodzących w glebie;
  • duże siły nacisku, gruntu, w który przecież będzie wkopane oraz ciężkich pojazdów nad nim parkujących w sytuacji, kiedy zostanie umieszczone pod parkingiem, podjazdem albo drogą dojazdową do domu. Dla większej pewności, ściany wszystkich szamb wzmacniamy mocnym stalowym zbrojeniem, przez co ich konstrukcja przypomina wręcz betonowy bunkier.

Dla naszych klientów, w tym i tych z Małopolski, oferujemy nie tylko same zbiorniki w różnych wielkościach i pojemnościach w najniższych cenach, ale też usługę ich transportu oraz montażu w miejscu przeznaczenia. Nie da się ukryć, że szambo betonowe nie należy do najlżejszych i do jego przewiezienia będzie potrzebny solidny samochód ciężarowy wyposażony w dźwig, ułatwiający umieszczenie zbiornika w przygotowanym wcześniej wykopie. Dysponujemy całą flotą takich specjalistycznych pojazdów, a zamówione szambo dostarczamy w dowolnie wybranym przez klienta terminie prosto na jego posesję. Nasi wykwalifikowani pracownicy zajmą się jego fachowym montażem, sprawnie dokonując niezbędnych podłączeń do instalacji kanalizacyjnej i przede wszystkim dokładnie sprawdzając ich szczelność. Na wszystkie sprzedawane szamba betonowe i prace podłączeniowe udzielamy pełnej gwarancji, a serwis jest do dyspozycji przez całą dobę. W razie pytań prosimy o kontakt z naszymi doradcami, którzy szybko rozwieją wszelkie wątpliwości, służącymi też pomocą w doborze właściwego modelu zbiornika.