Szamba betonowe w Rybniku

Herb RybnikMimo rozwoju różnych technologii produkcji bezodpływowych zbiorników do przechowywania ścieków nadal najczęściej kupowane są szamba betonowe, najsolidniejsze i gwarantujące najwyższą wytrzymałość. Zapotrzebowanie na nie nadal jest bardzo wysokie i staramy się cały czas je zaspokajać, oferując nasze szamba mieszkańcom wielu miast w Polsce, w tym również Rybnika.

Możemy o sobie śmiało powiedzieć, że jesteśmy specjalistą w tej branży, z wieloletnim doświadczeniem, procentującym przede wszystkim wysoką jakością wszystkich naszych wyrobów. Dotyczy to nie tylko szamb betonowych, głównej gałęzi produkcji, ale i zbiorników na deszczówkę, komór do montażu wodomierzy oraz kanałów samochodowych, tak przydatnych np. w warsztatach mechanicznych. Na taki stan rzeczy wpływają materiały, jakie wykorzystujemy, a używamy wyłącznie najlepszych, mieszanek betonów z dodatkiem uszlachetniaczy, będących najnowszymi osiągnięciami w tej dziedzinie. To dzięki nim wszystkie szamba, niezależnie od ich wielkości czy ilości komór, można bez problemu umieszczać wszędzie tam, gdzie mogą być narażone na duże siły nacisku, pod parkingami lub drogami dojazdowymi do domu użytkowników. Nie groźne im też są agresywne w działaniu substancje chemiczne i efekty procesów biologicznych zachodzących w glebie, pleśnie oraz grzyby, a dopasowana pokrywa gwarantuje pełną szczelność.

Na każde betonowe szambo udzielamy oczywiście pełnej gwarancji, zapewniając także jego transport, wliczony zazwyczaj w cenę, z czego chętnie korzystają nabywcy nie tylko w Rybniku. Równie chętnie decydują się również na inną usługę, jaką jest montaż zbiornika, polegający nie tylko na jego umieszczeniu w przygotowanym wykopie, ale i podłączeniu do domowej instalacji kanalizacyjnej. Zarówno dostawę, jak i termin wykonania prac montażowych można zarezerwować, kontaktując się z jednym z naszych doradców, którzy służą też fachową pomocą w doborze szamba betonowego, idealnie dopasowanego do ilości domowników czy miejsca, jakie można na nie przeznaczyć w swoim ogrodzie.