Szamba betonowe Zachodniopomorskie

Pojemne szambo betonowe to nadal jeden z najpopularniejszych sposobów usuwania ścieków z budynków mieszkalnych oraz użytkowych, stosowany najczęściej w sytuacji, kiedy nie można ich podłączyć do zbiorczej sieci odprowadzania nieczystości, miejskiej lub gminnej. Wiedzą o tym mieszkańcy wielu miast, również tych położonych w województwie zachodniopomorskim, którzy chętnie decydują się skorzystać z bogatej oferty zbiorników bezodpływowych produkowanych przez naszą firmę.

Wytwarzamy je od wielu lat i przez ten czas zaufało nam liczne grono zadowolonych klientów, chwalących przede wszystkim wysoką jakość wszystkich konstrukcji, nie tylko szamb betonowych, ale i kanałów samochodowych, zbiorników na deszczówkę oraz komór do montażu wodomierzy. Produkujemy je w szerokiej gamie modeli, z użyciem najlepszych materiałów, gwarantujących najwyższą trwałość, a nasze szamba robione z najwyższej jakości mieszanek betonowych, zniosą każde, nawet ekstremalne warunki eksploatacji. Charakteryzują się starannie przemyślaną i zaprojektowaną konstrukcją, a mocne zbrojenia ścian, pokrywy oraz dna, zapewniają im odporność na:

  • długotrwałe wystawienie na działanie wielu agresywnych substancji chemicznych, zawartych przede wszystkim w ściekach. Wzmacniane i dodatkowo izolowane szambo betonowe zawsze zachowa pełną szczelność, bez ryzyka wycieku niebezpiecznej zawartości. Jest także w pełni odporne na wilgoć, zmiany temperatury i wpływ czynników biologicznych, takich jak pleśnie lub grzyby;
  • duże siły nacisku, nieuniknione przy wkopaniu zbiornika w ziemię na posesji, a często musi on być umieszczany w newralgicznych miejscach, pod parkingami, podjazdami, a nawet drogami. Jego wytrzymałość gwarantuje, że zniesie to bez uszczerbku i nie uszkodzi go nawet ciężar parkujących nad nim pojazdów. Duża masa szamba sprawia z kolei, że zawsze będzie stabilnie spoczywać w ziemi i na pewno nie przesunie go działanie wód gruntowych.

Wszystkie betonowe szamba i inne konstrukcje, jakie mamy w swojej ofercie, posiadają też wymagane certyfikaty i świadectwa homologacji, dopuszczające je do użycia, gwarantujemy także ich transport, nie tylko na terenie całego województwa zachodniopomorskiego. Dysponujemy flotą samochodów specjalnie przystosowanych do przewozu ciężkich zbiorników, wyposażonych w dźwigi i podnośniki ułatwiające ich umieszczenie w przygotowanym wykopie. Kolejną, często wybieraną przez klientów usługą, jest profesjonalny montaż, którym mogą zająć się nasi wykwalifikowani pracownicy. Szybko podłączą zakupiony zbiornik do elementów domowej instalacji wodnej i kanalizacyjnej, sprawdzą szczelność wszystkich połączeń, a na wykonane przez nich prace, jak i sam zbiornik udzielamy pełnej gwarancji. Do dyspozycji jest również całodobowy serwis, także pogwarancyjny, a w razie pytań, czy wątpliwości warto skontaktować się z jednym z naszych doradców. Można od nich uzyskać informacje na temat całej oferty szamb betonowych ich promocyjnych, niskich cen oraz uzyskać fachową pomoc w doborze właściwego modelu, idealnie dopasowanego do konkretnych potrzeb.