Szamba betonowe w Legnicy

Mimo gwałtownej rozbudowy istniejących, zbiorczych sieci odprowadzania ścieków, nadal nie można przyłączyć do nich części nowo wybudowanych domów. Problem ten dotyczy wielu miast naszego kraju, w tym również Legnicy, której mieszkańcom oferujemy praktyczne rozwiązanie, jakim są funkcjonalne szamba betonowe, dostępne w różnych wielkościach.

Ich produkcją zajmujemy się od wielu lat i przez cały ten czas nabraliśmy dużego doświadczenia, stając się jednocześnie jednym z liderów tej trudnej branży. Naszym znakiem firmowym jest jakość, charakteryzująca nie tylko szamba betonowe, ale i wiele innych produktów, które mamy w ofercie, zbiorniki na deszczówkę, studzienki wodomierzy czy kanały samochodowe. Największy wpływ na to mają dwa czynniki, nowoczesna konstrukcja oraz najlepsze na rynku materiały, jakie wykorzystujemy w procesie produkcji. Wybieramy wyłącznie mieszanki spełniające najbardziej surowe normy, nadające zbiornikom wytrzymałość, o jakiej mogą tylko pomarzyć ich odpowiedniki z tworzyw sztucznych. Masywne betonowe szambo umieszczone w ziemi nie musi być dodatkowo kotwiczone do podłoża i nie przesunie go nawet silne działanie wód gruntowych, czy ciężar parkujących bezpośrednio nad nim pojazdów. Jest także w pełni oporne na wpływ agresywnych substancji chemicznych, nieodłącznego składnika ścieków i wszystkie procesy biologiczne, naturalnie zachodzące w glebie.

Cały czas staramy się zwiększać ofertę, tak, aby w pełni zaspokoić rosnące wymagania klientów z Legnicy i innych miast, co daje możliwość dokładnego dopasowania ich do potrzeb, przede wszystkim ilości przyszłych użytkowników. Każde szambo betonowe i inne konstrukcje z tego materiału, są objęte pełną gwarancją oraz serwisem, gwarancyjnym i pogwarancyjnym. Zapewniamy też ich transport na terenie całego kraju oraz profesjonalny montaż, realizowany przez wykwalifikowanych specjalistów. W rozmowie z doradcami można też ustalić szczegóły dotyczące terminów tych usług oraz uzyskać informacje na temat wszystkich modeli oferowanych przez nas szamb.