Szamba betonowe w Dąbrowie Górniczej

Herb Dąbrowa GórniczaNiemal w każdym polskim mieście powstają nowe dzielnice mieszkaniowe, wymagające jednoczesnej rozbudowy istniejącej infrastruktury odprowadzania ścieków. Dzieje się tak również w Dąbrowie Górniczej, której mieszkańcy muszą czasami korzystać z alternatywnych, ale równie korzystnych rozwiązań, jakimi są szamba betonowe, pojemne zbiorniki do przechowywania nieczystości.

Ich produkcją zajmujemy się od lat, nadal używając tego popularnego materiału, nadającego szambom wytrzymałość, jakiej nigdy nie będą miały ich lżejsze odpowiedniki z tworzyw sztucznych. Nowoczesne mieszanki betonowe są w stanie znieść nie tylko olbrzymie siły nacisku, działające na zbiornik po wkopaniu w ziemię, ale i działanie wszystkich związków chemicznych, których pełne są ścieki. Funkcjonalne betonowe szambo, niezależnie od wielkości, pojemności czy ilości komór, opuszczające nasze zakłady, posiada wzmocnioną konstrukcję gwarantującą zachowanie pełnej szczelności, niezależnie od warunków, w jakich będzie eksploatowane. Spora masa przez wielu uważana za wadę jest w rzeczywistości cenną zaletą, a raz umieszczony w ziemi zbiornik, będzie zawsze pewnie spoczywał na miejscu, bez ryzyka przesunięcia w wyniku działania wód gruntowych. Do jego przewiezienia będzie co prawda potrzebny samochód o dużej ładowności, a do montażu dźwig lub podnośnik, ale dysponujemy takimi pojazdami, a sama usługa transportu jest zazwyczaj wliczona w cenę wszystkich szamb betonowych znajdujących się w naszej ofercie.

Są z niej zadowoleni coraz liczniejsi klienci z Dąbrowy Górniczej i innych miast regionu, chętnie korzystający też z profesjonalnego montażu, dokonywanego przez najlepszych specjalistów. Na sam zbiornik, jak i wszystkie prace podłączeniowe oraz sprawdzenie szczelności instalacji udzielamy gwarancji, zapewniając jednocześnie sprawnie działający serwis. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą, a w razie jakichkolwiek pytań do skontaktowania się z naszymi doradcami, służącymi również pomocą w wyborze konkretnego modelu szamba betonowego.