Szamba betonowe w Toruniu

Pomimo pojawienia się nowych technologii produkcji bezodpływowych zbiorników na nieczystości, wciąż największą popularnością cieszą się szamba betonowe, chętnie wybierane również przez mieszkańców Torunia. Tutaj też, podobnie jak w wielu innych miejscowościach, powstają nowe osiedla domów jednorodzinnych, usytuowanych zazwyczaj na obrzeżach miasta, dokąd nie zawsze doprowadzono zbiorcze systemy odprowadzania ścieków. Pojemne szambo jest więc jedynym rozwiązaniem, z jakiego można skorzystać, a my jesteśmy jednym z liderów w ich produkcji.

Nie twierdzimy, że wiemy o nich wszystko, ale przez lata działalności nauczyliśmy się, że najważniejsza jest jakość i to ona właśnie charakteryzuje nasze produkty. Oprócz samych szamb, mamy też w ofercie szeroki wybór zbiorników na deszczówkę, komór wodomierzy oraz kanałów samochodowych gotowych do natychmiastowego montażu np. w warsztacie naprawczym. Wszystkie one są robione z użyciem najlepszych materiałów, mieszanek żelbetowych najnowszej generacji z dodatkiem wielu uszlachetniaczy korzystnie wpływających na ich właściwości fizyczne i chemiczne. Wytwarzane z nich szamba betonowe wzmacniamy też mocnym stalowym zbrojeniem, a ich ściany pokrywa gruba warstwa izolacji, jeszcze bardziej zwiększająca szczelność. Dzięki temu można mieć praktycznie stuprocentową pewność, że nie wydostanie się zawartość, doprowadzając do groźnego skażenia.

Każde betonowe szambo przed trafieniem do sprzedaży w Toruniu i innych miejscach w kraju, przechodzi dokładne testy, jest objęte gwarancją i całodobowym serwisem, również pogwarancyjnym. Dla pełnej satysfakcji klientów dołączamy do nich atrakcyjny pakiet usług, takich jak transport oraz montaż, łącznie ze sprawdzeniem działania całej instalacji. Zapraszamy do zapoznania się z kompleksową ofertą nowoczesnych i funkcjonalnych szamb betonowych, a w razie jakichkolwiek pytań można skontaktować się z naszymi doradcami. Nie tylko chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania, rozwiewając ewentualne wątpliwości, ale pomogą też w doborze właściwego modelu zbiornika.