Szamba betonowe w Katowicach

Produkcją funkcjonalnych i pojemnych szamb betonowych zajmujemy się od lat, a ich wysoka jakość zjednała nam przez ten czas wielu zadowolonych klientów. Mogą się o tym obecnie przekonać także mieszkańcy Katowic, stolicy województwa śląskiego i okolic tego pięknego miasta. Wielu z nich skarży się na problemy z przyłączeniem budynku do miejskiej sieci kanalizacyjnej i właśnie do nich kierujemy naszą bogatą ofertę szamb betonowych, które umożliwią bezpieczne usuwanie nieczystości. Ich pojemność oraz wielkość można dokładnie dobrać do konkretnych potrzeb, w tym ilości przyszłych użytkowników.

Oprócz samych zbiorników bezodpływowych mamy w ofercie także inne produkty, komory wodomierzy, kanały samochodowe oraz zbiorniki na deszczówkę, wszystkie produkowane z najlepszych mieszanek żelbetowych. Tylko takich materiałów używamy w procesie produkcji, dbając przede wszystkim o jakość wyrobów, co stało się znakiem rozpoznawczym naszej firmy. Dodajemy do nich wiele substancji uszlachetniających, dzięki którym każde betonowe szambo charakteryzuje się dużą wytrzymałością, niezbędną przez lata intensywnego użytkowania i jest w pełni odporne na uszkodzenia natury mechanicznej, zwłaszcza nacisk, jakiemu będzie poddawane po wkopaniu w ziemię. Bez problemu zniesie też wszystkie agresywnie działające substancje chemiczne, a w celu lepszej przed nimi ochrony, jego ściany pokrywamy specjalną warstwą izolacyjną.

Zapraszamy właścicieli domów z Katowic i całego regionu do zapoznania się z ofertą, a dokładne informacje można uzyskać, kontaktując się z naszymi doradcami. Mamy najniższe na rynku ceny betonowych zbiorników, zapewniamy także ich transport w dowolne miejsce na terenie kraju. W zakres usług dodatkowych, jakie mamy dla naszych klientów, wchodzi również fachowy montaż dokonywany przez naszych pracowników. Zajmą się oni umieszczeniem szamba betonowego w wykopie, dokonają też wszystkich jego podłączeń, łącznie z kontrolą ich szczelności, tak, aby uniknąć ryzyka wycieku. Zarówno na szambo, jak i na prace podłączeniowe udzielamy gwarancji i zapewniamy całodobowy serwis.