Szamba betonowe w Tarnowie

Herb TarnówTarnów to jedno z miast województwa małopolskiego, do którego dotarliśmy z szeroką ofertą bezodpływowych zbiorników na nieczystości, czyli praktycznych i pojemnych szamb betonowych. Także w tym mieście i jego okolicach, istnieje duże zapotrzebowanie na tego typu konstrukcje, zwłaszcza wśród właścicieli domów, którzy nie mogą przyłączyć budynku do zbiorczej sieci odprowadzania ścieków.

Wychodząc naprzeciw ich potrzebom, dbamy o to, aby wszystkie nasze produkty spełniały najwyższe normy jakościowe i to nie tylko szamba, ale również kanały samochodowe przydatne w garażu czy komory do montażu wodomierzy. Na tę jakość największy wpływ mają materiały, jakich używamy w procesie produkcji, najlepsze, najnowocześniejsze mieszanki betonów, do których dodajemy także inne substancje zwiększające przede wszystkim wytrzymałość na uszkodzenia. Dzięki temu każde betonowe szambo można montować w newralgicznych miejscach na posesji, nawet pod drogą dojazdową czy parkingiem przed domem i zniesie to bez najmniejszych uszczerbków. Jego wieloletnią eksploatację gwarantuje też wzmocnienie całej konstrukcji stalowym zbrojeniem oraz pokrycie jej specjalną bitumiczną izolacją, chroniącą przed szkodliwym działaniem substancji chemicznych i czynników biologicznych. Taka izolacja podnosi też szczelność zbiornika, minimalizując ryzyko wycieku niebezpiecznej zawartości.

Mieszkańcy Tarnowa przekonali się już, że szamba betonowe, jakie dla nich mamy, są zawsze w niskich, promocyjnych cenach i dołączamy do nich atrakcyjny pakiet dodatkowych usług. Najczęściej decydują się na transport, dowiezienie ciężkiego zbiornika samochodami ciężarowymi wyposażonymi w dźwigi, za pomocą których zostanie on umieszczony w przygotowanym wcześniej wykopie. Drugą popularną usługą jest montaż, którym zajmują nasi wykwalifikowani pracownicy, specjaliści ze wszystkimi wymaganymi uprawnieniami w tej dziedzinie. Na prace podłączeniowe i oczywiście na samo zakupione szambo betonowe udzielamy pełnej gwarancji, zapewniając też całodobowy, sprawnie działający serwis.