Szamba betonowe w Sosnowcu

Herb SosnowiecProdukcja funkcjonalnych i pojemnych szamb betonowych to nasza specjalność, a przez wiele lat działalności zdobyliśmy licznych zaufanych klientów, w tym również z Sosnowca, pięknego miasta położonego w województwie śląskim. Należy ono do jednych z najgęściej zaludnionych w regionie, a ciągła rozbudowa oznacza jednocześnie problemy z prawidłowym usuwaniem ścieków, zwłaszcza na nowych, jeszcze nieskanalizowanych osiedlach.

Właśnie dla ich mieszkańców mamy w ofercie szeroki wybór nowoczesnych betonowych szamb, w różnych wielkościach i pojemnościach, a także inne wyroby z tego wytrzymałego materiału. Sprzedajemy między innymi kanały samochodowe, zbiorniki na deszczówkę oraz komory do montażu w nich wodomierzy, wszystkie w atrakcyjnych, promocyjnych cenach. Dbamy o ich najwyższą jakość i to praktycznie na każdym etapie produkcji, stosując najlepsze mieszanki betonowe, nadające im najwyższą odporność i wytrzymałość. Dodajemy do nich różne substancje jeszcze bardziej to zwiększające, a całą konstrukcję wzmacniamy stalowym zbrojeniem i właśnie dzięki temu nasze szamba zniosą wszystko, na co zostaną narażone przez długie lata intensywnego użytkowania.

Nie groźne im są uszkodzenia natury mechanicznej, w tym i duże siły nacisku, działające na zbiornik po wkopaniu w ziemię. Gruba izolacja ścian chroni z kolei każde szambo betonowe zarówno przed skutkami oddziaływania wszystkich agresywnych związków chemicznych, których pełne są ścieki, jak i wszystkimi czynnikami biologicznymi. Razem ze sprzedawanym zbiornikiem, oferujemy też jego transport, nie tylko na terenie Sosnowca, ale i całego kraju oraz fachowy montaż realizowany przez naszych pracowników. Na samo szambo oraz wszystkie niezbędne prace podłączeniowe udzielamy pełnej gwarancji, zapewniając też sprawnie działający, całodobowy serwis. W razie ewentualnych pytań można też skontaktować się z naszymi doradcami, służącymi również pomocą w doborze właściwego modelu szamba betonowego w pełni odpowiadającego potrzebom przyszłych użytkowników.