Szamba betonowe w Bielsku-Białej

Herb Bielsko-BiałaBudowa lub nawet remont domu jednorodzinnego wiąże się często z kompleksową przebudową istniejącej w nim instalacji kanalizacyjnej, mającą zazwyczaj na celu usprawnienie usuwania wszystkich nieczystości. Niestety nie zawsze budynek może zostać podłączony do zbiorczej np. miejskiej sieci odprowadzania, dlatego rozwiązaniem, z którego warto skorzystać, są zbiorniki bezodpływowe, czyli znane i chętnie używane szamba betonowe.

Ich produkcją zajmujemy się na skalę przemysłową, oferując je mieszkańcom wielu miast naszego kraju, a ostatnio rozszerzyliśmy rynek sprzedaży o Bielsko – Białą, gdzie znajdujemy licznych nabywców także na inne nasze wyroby, kanały samochodowe, komory wodomierzy oraz pojemne zbiorniki na deszczówkę. Wytwarzamy je z najlepszych materiałów, starannie dobierając mieszanki żelbetowe, zapewniające im najwyższą możliwą wytrzymałość, jakiej z pewnością nie mają ich plastikowe odpowiedniki. Wszystkie szamba betonowe, niezależnie od wielkości czy ilości komór, są w pełni odporne nie tylko na uszkodzenia mechaniczne i szkodliwe działanie niebezpiecznych związków chemicznych, ale i zmienne warunki atmosferyczne. Posiadają wzmocnioną, dobrze uszczelnioną konstrukcję, gwarantującą zachowanie szczelności w każdych warunkach eksploatacji, bez ryzyka groźnego w skutkach wycieku. Od góry zamykają je szczelne, dopasowane pokrywy z kominkami rewizyjnymi i włazami ułatwiającymi szybkie opróżnianie.

Na wszystkie sprzedawane szamba betonowe i inne produkty z tego mocnego materiału udzielamy pełnej gwarancji, zapewniamy całodobowy serwis oraz najniższe, promocyjne ceny. Z racji dużej wagi zbiorników, oferujemy również ich transport, nie tylko na terenie Bielska – Białej, oraz montaż i podłączenie do domowej instalacji, czym zajmują się nasi wykwalifikowani specjaliści. Kontaktując się z nami przed zakupem, można uzyskać dokładne informacje na temat wszystkich szamb betonowych, które mamy w ofercie i fachową pomoc w doborze konkretnego modelu, idealnie spełniającego stawiane przed nim wymagania.