Szamba betonowe w Opolu

Herb OpoleRozwój budownictwa mieszkaniowego, jaki obserwujemy w ostatnich latach, oznacza rozbudowę wielu miast, również Opola, stolicy województwa i ważnego ośrodka gospodarczego regionu. Na jego obrzeżach cały czas powstają nowe osiedla, najczęściej domów jednorodzinnych, których właściciele szukają dobrego sposobu odprowadzania ścieków. Dajemy im najlepsze rozwiązanie problemu, a są nim produkowane w naszych zakładach nowoczesne i praktyczne betonowe szamba, zbiorniki gotowe do natychmiastowego montażu.

Ich produkcją zajmujemy się od wielu lat i śmiało możemy o sobie powiedzieć, że staliśmy się jednym z liderów tej branży, a wszystkie nasze wyroby zyskują coraz większą popularność wśród odbiorców z całego kraju. Sprzedajemy im nie tylko szamba betonowe w różnych wielkościach i pojemnościach, ale i kanały samochodowe, komory wodomierzowe oraz zbiorniki na deszczówkę przydatne w każdym ogrodzie. Dbamy przede wszystkim o ich wysoką jakość, używając najlepszych materiałów, specjalnie skomponowanych mieszanek betonowych z dodatkiem wielu substancji uszlachetniających, korzystnie wpływających na właściwości tego materiału. Właśnie dzięki nim możemy być pewni wytrzymałości szamb betonowych, i to nie tylko na uszkodzenia typowo mechaniczne, lecz również na agresywnie działające związki chemiczne zawarte w ściekach. Dla lepszej ochrony konstrukcję każdego zbiornika wzmacniamy też mocnym, stalowym zbrojeniem, a jego ściany pokrywamy grubą warstwą bitumicznej izolacji.

Na stale rosnącą sprzedaż takich szamb betonowych duży wpływ ma też ich niska, promocyjna cena i pakiet usług dodatkowych, oferowanych wszystkim nabywcom. Najchętniej decydują się oni na transport ciężkiego zbiornika, realizowany również na terenie Opola, wymagający użycia samochodu ciężarowego wyposażonego w dźwig. Oferujemy także montaż, łącznie z podłączeniem do instalacji oraz dokładnym sprawdzeniem szczelności połączeń, tak, aby wykluczyć ryzyko wycieku i skażenia środowiska naturalnego. Na wszystkie produkty udzielamy gwarancji, a w razie awarii zapewniamy całodobowy serwis, szybko je usuwający.