Szamba betonowe Lubelskie

Z problemem odprowadzania ścieków można zetknąć się w wielu rejonach naszego kraju, również w miastach województwa lubelskiego. Ich mieszkańcy, szczególnie właściciele domów jednorodzinnych położonych w podmiejskich dzielnicach, szukają alternatywnych rozwiązań, niezbędnych, kiedy nie można skorzystać ze zbiorczych, miejskich sieci kanalizacyjnych. Nasza firma gwarantuje im najlepsze rozwiązanie, jakim są szamba betonowe, pojemne zbiorniki bezodpływowe przeznaczone do bezpiecznego przechowywania nieczystości.

Ich produkcją zajmujemy się od wielu lat, co zaprocentowało dużym doświadczeniem w tej dziedzinie, odbijającym się niezwykle korzystnie na jakości wszystkich naszych wyrobów, nie tylko szamb, ale i komór wodomierzy, zbiorników na deszczówkę czy praktycznych kanałów samochodowych.Dbamy o nią na każdym etapie, począwszy od doboru najlepszych mieszanek żelbetowych, poprzez dodawanie do nich wielu substancji uszlachetniających, aż po ostateczne testy, dzięki którym betonowe szamba uzyskują certyfikaty i świadectwa homologacji dopuszczające je do sprzedaży. Takie profesjonalne podejście wpływa też na późniejsze parametry pracy zbiorników, które charakteryzuje:

  • najwyższa wymagana wytrzymałość, zwłaszcza na uszkodzenia natury mechanicznej. Nasze szamba można bez ryzyka wkopywać w ziemię w najbardziej newralgicznych miejscach na posesji, nawet pod drogami dojazdowymi, parkingami lub podjazdami, czyli wszędzie tam, gdzie mogą być narażone na duże siły nacisku, gruntu lub ciężkich pojazdów. Zniosą to jednak bez najmniejszych uszczerbków, służąc bezawaryjnie nawet kilku pokoleniom użytkowników;
  • pełna odporność na wpływ zarówno szkodliwych i często agresywnych w działaniu substancji chemicznych, jak i na wszystkie równie niebezpieczne procesy biologiczne, naturalnie zachodzące w glebie. Szamba, jakie oferujemy w szerokim wyborze, zniosą też wilgoć czy gwałtowne zmiany temperatury spotykane w naszym klimacie.

Cały czas rozwijamy sieć sprzedaży, a nasze produkty cieszą się stale rosnącą popularnością, również w Lublinie, stolicy województwa. Licznym nabywcom oferujemy nie tylko same szamba betonowe, ale i atrakcyjne pakiety usług dodatkowych. Z racji, że tego typu zbiorniki mają sporą masę, mogąca utrudniać przyszłym właścicielom transport we własnym zakresie, my dowieziemy je w dowolnie wybrane miejsce na terenie całej Polski i zajmiemy się też ich fachowym montażem. Samochody, którymi dysponujemy, są wyposażone w mocne dźwigi, które pomogą umieścić zbiornik w przygotowanym wykopie, a nasi specjaliści zajmą się pracami podłączeniowymi, sprawdzając także szczelność całej instalacji wodno – kanalizacyjnej. Pozwala to wykluczyć najmniejsze nawet ryzyko wycieku, a na każde betonowe szambo udzielamy pełnej gwarancji, zapewniając też szybko działający, całodobowy serwis, także pogwarancyjny. Dla wygody klientów pod numerami telefonów czuwają nasi doradcy, chętnie udzielający wszystkich informacji na temat każdego modelu szamba, oraz służący pomocą w jego doborze do konkretnych potrzeb.