Szamba betonowe w Tychach

Herb TychyTychy to jedna z miejscowości wchodzących w skład aglomeracji śląskiej, miejsce, gdzie ciągle powstają nowe osiedla, szczególnie domów jednorodzinnych zlokalizowanych na obrzeżach miasta. Do wielu z nich nie doprowadzono jeszcze infrastruktury kanalizacyjnej, ale ich mieszkańcy mogą odprowadzać ścieki do zbiorników bezodpływowych, betonowych szamb, które oferujemy im w największym wyborze, różnych wielkościach i pojemnościach.

Ich produkcja to tylko jedna część naszej działalności, a oprócz tego sprzedajemy też inne praktyczne wyroby z tego mocnego materiału, kanały samochodowe i komory służące do montażu wodomierzy, chroniące te delikatne urządzenia przed uszkodzeniem. Klientów do ich zakupu przekonuje przede wszystkim wysoka jakość, od lat nasz znak rozpoznawczy, którą osiągamy dzięki stosowaniu najlepszych, najnowszych odmian mieszanek żelbetowych, nadających im najwyższą wytrzymałość. Możemy śmiało powiedzieć, że każde produkowane przez nas szambo betonowe zniesie wszystkie warunki eksploatacji, wilgoć czy duże zmiany temperatur, nieuniknione w naszej strefie klimatycznej. Nie zniszczą go duże siły nacisku, działające po wkopaniu w ziemię, destrukcyjny wpływ wszystkich substancji chemicznych, jakich pełne są ścieki, czy pleśnie i grzyby, będące rezultatem procesów zachodzących bezpośrednio w glebie.

Dla coraz liczniejszych nabywców nie tylko z Tych, ale i innych regionów kraju, oprócz samych szamb betonowych w najniższych, promocyjnych cenach, mamy też pakiet atrakcyjnych usług. Do dyspozycji są nasze samochody ciężarowe, którymi szybko dowieziemy zakupiony zbiornik i za pomocą dźwigu lub podnośnika umieścimy go w przygotowanym wcześniej wykopie. Kolejną popularną usługą jest montaż, realizowany przez wykwalifikowanych specjalistów, podłączenie szamba do instalacji wodno – kanalizacyjnej i sprawdzenie szczelności. Termin wykonania tych usług można ustalić w rozmowie z naszymi doradcami, a na sam betonowy zbiornik i prace związane z jego podłączeniem udzielamy pełnej gwarancji.