Szamba betonowe w Olsztynie

Herb OlsztynMieszkanie w miejscu, gdzie nie doprowadzono jeszcze zbiorczych sieci kanalizacyjnych, miejskich lub gminnych, wiąże się niestety z poważnym problemem bezpiecznego, zgodnego z przepisami odprowadzania ścieków z budynku. Wiedzą o tym również mieszkańcy wielu podmiejskich dzielnic Olsztyna, którym oferujemy atrakcyjne rozwiązanie, jakim są nowoczesne betonowe szamba, dostępne w różnych wielkościach i pojemnościach.

Produkujemy je od lat, wyłącznie z najlepszych materiałów, mieszanek żelbetowych gwarantujących najwyższą wytrzymałość na każde, nawet najtrudniejsze warunki eksploatacji. Dzięki temu wszystkie nasze wyroby nie tylko szamba betonowe, ale i zbiorniki na deszczówkę, komory wodomierzowe czy kanały samochodowe, są przede wszystkim w pełni odporne na uszkodzenia mechaniczne. Ich konstrukcję wzmacniamy stalowym zbrojeniem, tak aby zniosła duże siły nacisku, nieuniknione przy wkopaniu w ziemię, często pod parkingami czy osiedlowymi drogami. Gruba warstwa specjalnej bitumicznej izolacji chroni je z kolei przed niekorzystnym wpływem szkodliwych związków chemicznych, jakich pełne są ścieki oraz działaniem czynników biologicznych, zwłaszcza grzybów i pleśni. Każde szambo jest ponadto wyposażone w dopasowaną, betonową pokrywę, zapewniającą stuprocentową szczelność bez ryzyka wycieku niebezpiecznej zawartości, z kominkami rewizyjnymi ułatwiającymi kontrolę stanu napełnienia.

Zapraszamy mieszkańców nie tylko Olsztyna, ale również innych miast tego regionu Polski, do zapoznania się ze stale powiększaną ofertą, a w razie pytań można skontaktować z naszymi doradcami, którzy chętnie pomogą w doborze odpowiedniego modelu zbiornika. Wszystkie są objęte pełną gwarancją, całodobowym serwisem, także pogwarancyjnym, a w ich promocyjną niską cenę jest wliczony transport prosto do nabywcy, w wybranym przez niego terminie. Możemy zająć się też montażem, nie tylko umieszczeniem szamba betonowego w przygotowanym dla niego wykopie, ale i podłączeniem do instalacji, łącznie ze sprawdzeniem jej szczelności.