Szamba betonowe w Wałbrzychu

Od lat zajmujemy się produkcją różnych modeli szamb betonowych i ich dystrybucją w wielu regionach naszego kraju. Staramy się, aby nasza oferta dotarła do jak największej liczby odbiorców, do których teraz mogą dołączyć mieszkańcy Wałbrzycha, miasta położonego w województwie dolnośląskim. Mamy dla nich nie tylko największy na rynku wybór szamb w różnych wielkościach, ale i inne praktyczne konstrukcje betonowe, takie jak zbiorniki na deszczówkę, kanały samochodowe i komory wodomierzy.

Naszym znakiem rozpoznawczym, i to od wielu już lat, jest jakość, dzięki której zaufała nam rekordowa liczba klientów, w pełni zadowolonych z zakupionych produktów. Dbamy, aby każdy zbiornik trafiający w ich ręce, spełniał najbardziej rygorystyczne normy, co potwierdzają certyfikaty dopuszczające go do użycia. Dzięki zastosowaniu odpowiednich materiałów jest w pełni odporne zarówno na uszkodzenia mechaniczne, jak i warunki atmosferyczne, w tym również wilgoć oraz przemarzanie. Ściany szamb są wzmocnione stalowym zbrojeniem, co uchroni je przed silnym naciskiem gleby i parkujących nad nimi pojazdów, a dodatkowa warstwa izolacji zwiększa szczelność, minimalizując ryzyko wycieku niebezpiecznej zawartości. Te agresywne substancje chemiczne nie przedostaną się więc do gruntu i nie spowodują jego skażenia.

Każde betonowe szambo, jakie mamy w swojej ciągle rozszerzanej ofercie, jest objęte gwarancją, a w razie awarii można skorzystać z całodobowego serwisu. Odbiorcom zarówno z Wałbrzycha, jak i innych miejscowości w Polsce, zapewniamy również transport oraz fachowy montaż, usługi, z których zawsze warto skorzystać. Szambo z betonu jest konstrukcją o znacznej masie, sięgającej w zależności od wielkości nawet kilku ton, zapewniającej mu pożądana stabilność, lecz do jego umieszczenia w wykopie trzeba użyć dźwigu lub podnośnika, a w takie urządzenia są właśnie wyposażone nasze samochody. Zajmiemy się także podłączeniem zakupionego szamba betonowego do domowej instalacji kanalizacyjnej, łącznie z dokładnym sprawdzeniem szczelności wszystkich połączeń.