Szamba betonowe Kujawsko – Pomorskie

W wielu regionach kraju nadal można zetknąć się z problemem bezpiecznego i zgodnego z obowiązującymi przepisami odprowadzania ścieków z budynków jedno lub wielorodzinnych. Nie ominęło to również województwa kujawsko – pomorskiego, a dla jego mieszkańców mamy rozwiązanie, jakim są szamba betonowe, znane i używane od dziesięcioleci.

Trzeba sobie jednak jasno powiedzieć, że obecnie oferowane modele tego typu zbiorników bezodpływowych niewiele przypominają swoje starsze odpowiedniki, różniąc się od nich przede wszystkim materiałami użytymi w procesie produkcji. Są to mieszanki najnowszej generacji, żelbety, które dzięki dodatkowi specjalnych substancji uszlachetniających, są w stanie znieść niemal wszystko, na co zastaną narażone podczas intensywnego użytkowania. Oprócz tego, ściany wszystkich betonowych szamb wzmacniamy stalowym zbrojeniem i pokrywamy warstwą izolacji, co uodparnia je na:

  • skutki działania wszystkich agresywnych związków chemicznych zawartych w ściekach, które z pewnością nie wydostaną się ze szczelnego zbiornika. Jest on ponadto w pełni odporny na działanie procesów biologicznych, nieuniknionych przy wkopaniu go w ziemię;
  • wszystkie uszkodzenia mechaniczne, których z pewnością nie przetrwałyby szamba zrobione z tworzyw sztucznych. Te z betonu można spokojnie montować wszędzie tam, gdzie będą musiały znieść siłę nacisku parkujących czy przejeżdżających pojazdów, również ciężarowych, bez najmniejszego nawet ryzyka rozszczelnienia. Jego spora masa sprawia też, że będzie zawsze pewnie spoczywać w ziemi i nie przesuną go wody gruntowe.

Tak odporne szamba betonowe i inne nasze wyroby, zbiorniki na deszczówkę, kanały samochodowe czy studzienki wodomierzy, z miejsca zyskały uznanie stale powiększającej się liczby nabywców. Obecnie mogą do nich również dołączyć mieszkańcy miast leżących w województwie kujawsko – pomorskim, Bydgoszczy, Torunia oraz Włocławka. Oprócz samych zbiorników oferujemy im także szereg atrakcyjnych usług dodatkowych, przede wszystkim najchętniej wybierany transport w dowolne miejsce na terenie kraju, wliczony zazwyczaj w cenę zbiornika i fachowy montaż. Ze względu na znaczną wagę, sięgającą w przypadku niektórych modeli nawet kilku ton, do przewiezienia szamba betonowego jest potrzebny samochód ciężarowy, a do jego montażu dźwig lub podnośnik o odpowiednio dobranej ładowności. Dysponujemy takimi pojazdami, nasi wykwalifikowani pracownicy szybko wykonają też wszystkie niezbędne prace podłączeniowe i sprawdzą szczelność całej instalacji kanalizacyjnej, a przyszłemu użytkownikowi pozostaje tylko wcześniejsze przygotowanie wykopu. Zapraszamy do zapoznania się z kompleksową ofertą szamb betonowych, jakie produkujemy w różnych wielkościach i pojemnościach, a razie jakikolwiek pytań, skontaktowanie się z naszymi doradcami, którzy chętnie na nie odpowiedzą. Na każde zakupione szambo oraz jego montaż udzielamy pełnej gwarancji, zapewniając jednocześnie profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, szybko usuwający każdą awarię.