Szamba betonowe Lubuskie

Wydawać by się mogło, że w dobie nowoczesnych zbiorczych systemów odprowadzania ścieków, stosowane dotychczas zbiorniki bezodpływowe odeszły już do przysłowiowego lamusa. Nie ma jednak nic jednak bardziej mylnego, a funkcjonalne i pojemne szamba betonowe nadal znajdują swoje powszechne zastosowanie, o czy wiedzą też mieszkańcy wielu miejscowości leżących w województwie lubuskim. Miasta tego regionu Polski nieustannie się rozbudowują, a zlokalizowane na ich obrzeżach nowe osiedla np. domów jednorodzinnych nadal nie są do końca skanalizowane. Jedynym rozwiązaniem, z jakiego można skorzystać, pozostają więc szamba produkowane przez naszą firmę, które od lat cieszą się dużym zaufaniem coraz liczniejszych nabywców.

Jesteśmy jednym z liderów w ich produkcji, a wszystkie oferowane wyroby charakteryzuje nowoczesność konstrukcji i bardzo wysoka jakość wykonania, zapewniająca im trwałość przez cały okres intensywnej eksploatacji. Sprzedajemy nie tylko szamba betonowe, ale i zbiorniki na deszczówkę, kanały samochodowe oraz studzienki wodomierzy, wszystkie robione z tego odpornego materiału. Dzięki zastosowaniu najnowszych mieszanek betonów z dodatkiem substancji korzystnie wpływających na ich właściwości fizyczne i chemiczne mamy pewność, że szamba są oporne między innymi na:

  • długotrwałe działanie szkodliwych i agresywnych substancji chemicznych, których pełne są przechowywane w nich ścieki oraz wszystkie równie destrukcyjne procesy biologiczne zachodzące w gruncie, w który będą wkopane. Zastosowane materiały i dodatkowa warstwa izolacji sprawiają z kolei, że są także w pełni zabezpieczone przed wilgocią i zmianami temperatury;
  • uszkodzenia mechaniczne, o które nietrudno, kiedy betonowe szambo umieścimy pod parkingami, czy nawet drogą dojazdową do posesji, czyli wszędzie tam, gdzie może być narażone na duże siły nacisku. Zniesie je jednak bez najmniejszego uszczerbku, cały czas zachowując pełną szczelność, bez ryzyka pęknięcia i wycieku nieczystości.

Takie właściwości naszych wyrobów sprawiają, że od lat jesteśmy uznawaniu za jednego z liderów produkcji tego typu konstrukcji, nie tylko w województwie lubuskim, ale praktycznie na terenie całego kraju. Każde szambo przed trafieniem do klienta przechodzi dokładne testy, otrzymując na ich końcu certyfikat jakościowy dopuszczający je do użycia. Z racji, że jego duży ciężar może stwarzać problemy z transportem, my dowozimy je do każdego odbiorcy w dowolnie wybranym przez niego terminie, a usługa ta jest wliczona w cenę każdego zbiornika. Oferujemy również fachowy montaż wszystkich zakupionych szamb betonowych, podłączenie do istniejącej domowej instalacji wodno – kanalizacyjnej i dokładne sprawdzenie szczelności połączeń. Na samo szambo i wszystkie prace związane z jego montażem udzielamy gwarancji, a do dyspozycji jest też nasz całodobowy serwis, szybko usuwający ewentualne awarie. Można także skontaktować się z naszymi doradcami, którzy chętnie pomogą w doborze właściwego modelu zbiornika, dopasowanego do indywidualnych potrzeb przyszłych użytkowników.