Szamba betonowe w Radomiu

Decydując się na dom jednorodzinny, trzeba pamiętać o rożnych późniejszych aspektach jego eksploatacji, w tym również o prawidłowym i bezpiecznym odprowadzaniu nieczystości. Jest to niekiedy bardzo utrudnione, zwłaszcza gdy budynek zbudowano w nowej, nieskanalizowanej jeszcze dzielnicy. Dzieje się tak w wielu miastach, w tym i w Radomiu, dlatego mieszkańcom takich domów polecamy produkowane przez nas szamba betonowe, idealne rozwiązanie, z jakiego mogą skorzystać.

Produkujemy je od wielu lat i przez ten czas zaufało nam tysiące odbiorców z całego kraju, chętnie wybierających także inne produkty, betonowe zbiorniki na deszczówkę, kanały samochodowe oraz betonowe studzienki do montażu wodomierzy. Na ich stale rosnącą popularność wpływa przede wszystkim wysoka jakość, do której przywiązujemy największą wagę. Do wytwarzania naszych szamb betonowych używamy wyłącznie najlepszych, starannie wyselekcjonowanych materiałów, mieszanek żelbetowych z dodatkiem wielu substancji zwiększających ich wytrzymałość. Dzięki temu są niemal w stu procentach odporne na działanie dużych sił nacisku, kiedy są wkopane w ziemię pod podjazdami czy drogami i nie uszkodzi ich ciężar parkujących nad nimi pojazdów o dużej masie. Dodatek uszlachetniaczy zwiększa również wytrzymałość zbiorników na agresywny wpływ związków chemicznych znajdujących się w ściekach oraz wszystkie naturalne procesy zachodzące bezpośrednio w glebie.

Mieszkańcy Radomia i jego okolic chętnie korzystają nie tylko ze stale powiększającej się oferty szamb betonowych w różnych wielkościach i pojemnościach, ale również z pakietów usług dodatkowych. Najważniejszą z nich jest z pewnością transport realizowany przez samochody z podnośnikami lub dźwigami ułatwiającymi umieszczenie szamba w przygotowanym na posesji wykopie. Nasi pracownicy zajmą się też podłączeniem go do instalacji kanalizacyjnej i sprawdzą szczelność wszystkich połączeń, tak, aby wyeliminować ryzyko wycieku. Na każde szambo betonowe i prace podłączeniowe udzielamy pełnej gwarancji i zapewniamy całodobowy serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny.