Szamba betonowe w Bydgoszczy

Szamba betonowe, pojemne zbiorniki bezodpływowe, to wciąż jeden z najczęściej stosowanych sposobów usuwania nieczystości z budynku, wykorzystywany zazwyczaj, kiedy nie można podłączyć go do zbiorczej sieci kanalizacyjnej. Naszą ofertę kierujemy właśnie do właścicieli takich domów, do których niedawno dołączyli też ci, mieszkający w Bydgoszczy. Mamy dla nich największy wybór szamb betonowych, idealnie dopasowanych do potrzeb, jedno lub wielokomorowych, w dowolnie wybranej pojemności. Produkowane w naszych zakładach szamba i inne wyroby, takie jak komory wodomierzy czy betonowe zbiorniki na deszczówkę, od lat cieszą się zaufaniem klientów z całego kraju, chwalących przede wszystkim ich wysoką jakość.

Dbamy o nią na każdym etapie produkcji, stosując wyłącznie najlepsze mieszanki betonowe i dodając do nich wiele substancji korzystnie wpływających na późniejsze parametry pracy. Nadają one szambom betonowym właściwą wytrzymałość, zwłaszcza na duże siły nacisku, jakim będą poddawane po wkopaniu w ziemię, zabezpieczając je w ten sposób przed możliwością uszkodzenia mechanicznego. Zastosowane materiały chronią też przed wpływem procesów zachodzących w glebie i wszystkimi związkami chemicznymi, jakim będzie poddane betonowe szambo przez cały okres eksploatacji.

Wszystkie konstrukcje, jakie można znaleźć w naszej ciągle powiększanej ofercie, są dostępne w szerokiej gamie modeli, zaspokajającej potrzeby nawet najbardziej wymagających nabywców. Dla ich wygody dołączyliśmy do zbiorników pakiet usług dodatkowych, z których najważniejszy jest transport nie tylko w Bydgoszczy, ale i na terenie całego kraju. Nasi pracownicy szybko dowiozą szambo, zajmą się również jego montażem, a wszystkie pojazdy są wyposażone w dźwigi znacznie to ułatwiające. Na życzenie klienta dokonają również podłączenia zakupionego szamba betonowego do instalacji kanalizacyjnej i sprawdzą szczelność wszystkich połączeń. Na wykonane prace dajemy pełną gwarancję, a w razie jakichkolwiek wątpliwości można skontaktować się naszymi doradcami, którzy udzielą wszystkich niezbędnych informacji.