Szamba betonowe Warmińsko – Mazurskie

Herb Warmińsko-MazurskieW każdym województwie, w tym również w warmińsko – mazurskim, w wielu miastach istnieje problem z podłączeniem niektórych budynków do zbiorczych sieci odprowadzania ścieków. Dotyczy to przede wszystkim peryferyjnych dzielnic, ale ich mieszkańcy mogą skorzystać z alternatywnych i równie funkcjonalnych rozwiązań, jakimi są pojemne szamba betonowe.

Od lat specjalizujemy się w produkcji tego typu zbiorników, w różnych pojemnościach i wielkościach, co pozwala na dopasowanie ich do konkretnych potrzeb przyszłych użytkowników. Doceniają oni wszystkie oferowane przez nas wyroby, nie tylko betonowe szamba, ale również zbiorniki na deszczówkę, komory wodomierzy czy kanały samochodowe, przede wszystkim za wysoką jakość, która stała się naszym znakiem firmowym. Przywiązujemy do niej największą wagę, dbając o nią na każdym etapie produkcji, tak, aby na końcu szambo otrzymało wymagane przepisami certyfikaty, dopuszczające je do użycia nie tylko w naszym kraju, ale i na terenie całej Unii Europejskiej. Największy wpływ na to ma rodzaj użytych materiałów, a mieszanki betonowe, które stosujemy, nadają zbiornikom wytrzymałość, jakiej na pewno nie będą miały plastikowe odpowiedniki. Dzięki nim szamba, które mamy w ofercie, są w pełni wytrzymałe na:

  • praktycznie każde uszkodzenie mechaniczne, a wzmocnione stalowym zbrojeniem ściany zbiornika oprą się między innymi dużym siłom nacisku, nieuniknionym przy wkopaniu go w ziemię. Wytrzyma ciężar nie tylko gruntu, ale i parkujących nad nim pojazdów, nierzadko o sporej masie, jest też w pełni zabezpieczone przed wilgocią oraz zmiennymi temperaturami, gorącem i przemarzaniem;
  • działanie trujących i agresywnych związków chemicznych, jakich pełne są ścieki oraz czynników biologicznych, pleśni i grzybów, a dodatkowa izolacja i dopasowana betonowa pokrywa zminimalizują ryzyko wycieku, zapewniając pełną szczelność, w każdych, nawet najcięższych warunkach eksploatacji.

Dzięki ciągłej rozbudowie istniejącej już sieci sprzedaży obecnie i mieszkańcy województwa warmińsko – mazurskiego będą mogli wybrać dowolny model tak trwałego szamba betonowego, w atrakcyjnej, niskiej cenie, które z pewnością będzie bezawaryjnie służyć wielu pokoleniom ich rodziny. W naszej ofercie mamy dla nich również liczne usługi dodatkowe, przede wszystkim transport w dowolnie wybranym terminie, wliczony zazwyczaj w cenę zakupionego zbiornika. Wszystkie nasze samochody są wyposażone w dźwigi lub podnośniki o dużym udźwigu, dzięki którym umieszczenie szamba w miejscu przeznaczenia zajmie tylko chwilę, a nasi pracownicy na życzenie nabywcy mogą zająć się również jego fachowym montażem. Sprawnie podłączą je do instalacji kanalizacyjnej i sprawdzą szczelność wszystkich połączeń. Na ich pracę oraz na samo szambo betonowe udzielamy pełnej gwarancji, zapewniając też całodobowy serwis, błyskawicznie dojeżdżający do klienta i usuwający ewentualne awarie. W razie pytań można też skontaktować się z naszymi doradcami, którzy chętnie na nie odpowiedzą, służąc jednocześnie pomocą i radą w doborze odpowiedniego modelu szamba.