Szamba betonowe w Elblągu

Herb ElblągKażdy właściciel domu jednorodzinnego, który nie został przyłączony do zbiorczej, miejskiej sieci kanalizacyjnej, musi szukać innego, równie skutecznego sposobu odprowadzania ścieków. Dzieje się tak w wielu miastach Polski, także w Elblągu, którego mieszkańcom prezentujemy naszą ofertę praktycznych szamb betonowych, w różnych wielkościach i pojemnościach.

Pozwala to na dokładne dopasowanie ich do konkretnych potrzeb, przede wszystkim liczby przyszłych użytkowników, a na stale rosnącą popularność tych zbiorników ma też wpływ wysoka jakość. Do ich produkcji używamy wyłącznie najlepszych materiałów, posiadających wszystkie certyfikaty i atesty dopuszczające je do użycia na terenie całej Unii Europejskiej. Stosujemy najnowsze mieszanki żelbetowe, które dzięki licznym dodatkom nadają naszym betonowym szambom najwyższą wymaganą przepisami wytrzymałość, jakiej nigdy nie będą miały zbiorniki z tworzyw sztucznych. Zniosą bez uszczerbku każde warunki użytkowania, wieloletnie wkopanie w ziemię, nawet pod parkingami czy drogami dojazdowymi do posesji i nie uszkodzi ich ciężar znajdujących się nad nimi pojazdów. Dzięki dodatkowej warstwie izolacji betonowe szamba są z kolei odporne na działanie wszystkich agresywnych substancji chemicznych oraz czynniki biologiczne, takie jak pleśnie i grzyby.

Dbamy o ich jakość na każdym etapie produkcji, a wszystkie wyroby, nie tylko szamba, ale i zbiorniki na deszczówkę, komory wodomierzowe oraz kanały samochodowe, są objęte pełną gwarancją i całodobowym serwisem. Sprzedajemy je w atrakcyjnych, promocyjnych cenach i dowozimy bezpośrednio do odbiorcy, również na terenie Elbląga i okolic, oferując wszystkim nabywcom usługę profesjonalnego montażu. Szambo betonowe zostanie szybko umieszczone w przygotowanym wykopie, podłączone do domowej instalacji wodnej i kanalizacyjnej, a nasi specjaliści sprawdzą szczelność wszystkich połączeń. Posiadają wymagane uprawnienia do wykonania takich prac, a sam termin wykonania takiej usługi można umówić, kontaktując się z jednym z naszych doradców.