Szamba betonowe w Poznaniu

W każdym większym czy mniejszym mieście w naszym kraju nieustannie powstają nowe osiedla mieszkaniowe, położone zazwyczaj na peryferiach, gdzie często istnieją problemy z kanalizacją, brakiem możliwości skorzystania ze zbiorczych systemów odprowadzania ścieków. Dotyczy to również Wielkopolski, a zwłaszcza nieustannie rozbudowującego się Poznania, którego mieszkańcy, znajdujący się w tej mało komfortowej sytuacji, chętnie kupują produkowane przez nas szamba betonowe. Te pojemne zbiorniki, ułatwiające bezpieczne pozbycie się nieczystości, goszczą na wielu posesjach od dziesięcioleci, nadal będąc najchętniej wybieranymi spośród wielu konstrukcji tego typu. Można sobie zadać pytanie, co wpływa na taką stale niesłabnąca popularność szamb betonowych mimo pojawienia się ich odpowiedników produkowanych z tworzyw sztucznych. Jest to przede wszystkim uniwersalność zastosowań, nadają się bowiem nie tylko do przechowywania ścieków, a inne podawane przez użytkowników powody zachęcające do zakupu to:

  • wysoka jakość. Zarówno wszystkie produkowane w naszych zakładach szamba, jak i pozostałe konstrukcje, takie jak komory wodomierzy czy betonowe kanały samochodowe, przed trafieniem do końcowego odbiorcy przechodzą wieloetapowe testy, uzyskując wymagane prawem homologacje i certyfikaty dopuszczające je do użycia;
  • stosowane przez nas materiały, a są to wyłącznie wyselekcjonowane mieszanki żelbetowe, najnowocześniejsze na rynku, z dodatkiem licznych substancji uszlachetniających. Je również poddajemy restrykcyjnym testom na każdym etapie produkcji, tak aby wykluczyć najmniejsze nawet ryzyko późniejszych awarii;
  • wytrzymałość i odporność na każdy rodzaj uszkodzeń, na jaki mogą być narażone szamba betonowe podczas długich lat intensywnej eksploatacji, nierzadko w bardzo trudnych warunkach. Te, które my oferujemy, zniosą nie tylko duży nacisk gruntu czy parkujących nad nimi pojazdów, ale również agresywne związki chemiczne pochodzące z gleby oraz ich niebezpiecznej zawartości, zawsze zachowując pełną szczelność.

Jednak nie tylko te cechy wpływają na zaufanie nabywców z Poznania i okolic do naszych szamb betonowych. Bardzo istotny jest dla nich również szeroki pakiet usług, które mamy w ofercie razem z wieloma modelami zbiorników. Zapewniamy między innymi ich transport, wliczony w cenę, i to na terenie całego kraju, a także profesjonalny montaż, realizowany przez naszych wykwalifikowanych pracowników. Przy pomocy dźwigu lub podnośnika umieszczą oni szambo dokładnie w wyznaczonym miejscu, sprawnie dokonają też niezbędnych połączeń. Na sam zbiornik, jak i na wszystkie prace związane z jego podłączeniem udzielamy pełnej gwarancji, a nasz serwis jest do dyspozycji przez całą dobę, szybko i sprawnie usuwając ewentualne awarie.

Zapraszamy do zapoznania się z kompleksową ofertą szamb, dostępnych w różnych wielkościach oraz pojemnościach, a nasi doradcy chętnie udzielą wszystkich niezbędnych informacji na ich temat, pomogą też dobrać konkretny model do ilości użytkowników czy warunków panujących na danej posesji, ułatwiając w ten sposób późniejszy montaż.