Szamba betonowe w Kaliszu

Herb KaliszBudując dom w dowolnym mieście w Polsce, także w Kaliszu, zawczasu powinno się zaplanować sposób usuwania z niego wszystkich nieczystości. Pozornie może się to wydawać proste, ale problemy zaczynają się w chwili, kiedy nie można skorzystać ze zbiorczych systemów odprowadzania, co zdarza się na wielu nowych osiedlach. Jest jednak rozwiązanie, z jakiego w takiej sytuacji warto skorzystać, a są nim szamba betonowe, które produkujemy w różnych rozmiarach i pojemnościach.

Zajmujemy się tym od lat i przez ten czas wszystkie nasze wyroby stały się popularne wśród odbiorców ze względu na swoją wysoką jakość, do której przywiązujemy największą uwagę. Solidne betonowe szambo czy inny produkt z tego mocnego materiału, opuszczając fabrykę, jest dokładnie przetestowane i posiada wszystkie wymagane certyfikaty dopuszczające go do eksploatacji. Do ich produkcji używamy sprawdzonych mieszanek betonów, gwarantujących im najwyższa wytrzymałość, nie tylko na uszkodzenia mechaniczne, ale i na wpływ substancji chemicznych oraz na procesy biologiczne, nieuniknione po wkopaniu zbiornika w ziemię. Dzięki dodatkowemu wzmocnieniu stalowym zbrojeniem zniesie bez uszczerbku duże siły nacisku, a gruba warstwa bitumicznej izolacji oraz dopasowana pokrywa zapewni stuprocentową szczelność.

Jednak coraz liczniejszych nabywców, nie tylko z Kalisza, przyciąga również pakiet usług, oferowanych z każdym zakupionym szambem betonowym, przede wszystkim transport w dowolne miejsce na terenie kraju. Dysponujemy samochodami ciężarowymi o odpowiednio dobranej ładowności, umożliwiającej bezpieczny przewóz zbiornika, którego masa, w zależności od wielkości przekracza czasami kilka ton, wyposażone w dźwigi ułatwiające z kolei jego montaż. Zajmują się tym fachowcy z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, którzy szybko umieszczą betonowe szambo w przygotowanym wykopie i podłączą je do instalacji znajdującej się w budynku. Na ich pracę i na sam zbiornik udzielamy pełnej gwarancji, zapewniając również całodobowy serwis, sprawnie usuwający ewentualne awarie.