Szamba betonowe Dolnośląskie

Województwo dolnośląskie to jeden z najgęściej zaludnionych rejonów Polski, a w wielu jego miastach, takich jak Legnica, Wrocław czy Wałbrzych, nadal powstają nowe osiedla mieszkaniowe, w tym i nowoczesnych domów jednorodzinnych. Z oczywistych przyczyn lokalizuje się je na obrzeżach miasta, a tempo rozbudowy sprawia, że do niektórych wciąż nie doprowadzono zbiorczych sieci odprowadzających nieczystości. W takiej sytuacji jedynym rozwiązaniem problemu ścieków, jaki można zastosować, jest użycie pojemnego szamba betonowego.

Możemy śmiało powiedzieć, że o ich produkcji wiemy niemal wszystko, a tego doświadczenia nabyliśmy przez długie lata działalności w tej trudnej branży. Produkujemy nie tylko betonowe szamba, w dużym wyborze pozwalającym dopasować je do konkretnych potrzeb, ale i praktyczne zbiorniki na deszczówkę, betonowe kanały samochodowe oraz studzienki wodomierzy. Wszystkie one spełniają najsurowsze normy jakościowe, co sprawdzamy na każdym etapie ich produkcji, a tę jakość potwierdzają też otrzymane certyfikaty, dopuszczające nasze szamba do eksploatacji. Dzięki takiemu podejściu mamy pewność, że zniosą bez uszkodzeń długie lata użytkowania w najcięższych warunkach. Dużą wagę przywiązujemy również do jakości materiału, z jakiego robimy wszystkie nasze betonowe zbiorniki, a są to starannie wyselekcjonowane mieszanki, będące wynikiem najnowszych osiągnięć w tej dziedzinie i nadające naszym szambom:

  • najwyższą wymagana wytrzymałość, szczególnie na uszkodzenia natury mechanicznej, o które nietrudno, kiedy zbiornik jest wkopany w ziemię, zwłaszcza pod parkingami, podjazdami czy drogami. Zniesie to jednak bez problemu, podobnie jak nacisk samego gruntu i nie uszkodzi go też wilgoć i zmiany temperatury;
  • pełną odporność na czynniki chemiczne, agresywnie działające substancje, które z pewnością nie wydostaną się na zewnątrz i nie doprowadzą do skażenia oraz biologiczne, wynik naturalnych procesów zachodzących w glebie.

O takich właściwościach szamb betonowych, produkowanych w naszych zakładach, przekonali się już klienci z różnych rejonów Polski, a teraz ich jakość mogą poznać mieszkańcy Dolnego Śląska. Mamy dla nich największą ofertę tego typu konstrukcji, wiele modeli różniących się wielkością, pojemnością czy ilością komór, ale wszystkie są objęte gwarancją, całodobowym serwisem i dołączamy do nich atrakcyjny pakiet usług dodatkowych. Najczęściej wybierany, nie tylko w miastach województwa dolnośląskiego, jest transport w terminie dowolnie wybranym przez klienta. Dowozimy zakupione szambo betonowe prosto na jego posesję, a dźwigi i podnośniki, w jakie są wyposażone nasze samochody, pozwolą bezpiecznie umieścić je w miejscu przeznaczenia. W ofercie mamy również usługę montażu, łącznie z podłączeniem do istniejącej instalacji wodno – kanalizacyjnej i dokładnym sprawdzeniem szczelności połączeń. W razie pytań i wątpliwości do dyspozycji są nasi doradcy, dysponujący dużą, fachową wiedzą, którzy służą też doradztwem w wyborze właściwego modelu szamba, spełniającego wszystkie zakładane wymagania.