Szamba betonowe w Płocku

W Płocku, pięknym mieście leżącym w województwie mazowieckim, postawiono na rozwój, co obejmuje również budownictwo mieszkaniowe. Na obrzeżach miasta ciągle powstają nowe osiedla, a tempo rozbudowy powoduje niekiedy problemy z doprowadzeniem do nich miejskiej infrastruktury kanalizacyjnej. W takiej, zdecydowanie niekorzystnej sytuacji jedynym rozwiązaniem są szamba betonowe, pojemne zbiorniki bezodpływowe produkowane w naszych zakładach.

Są znane i powszechnie wykorzystywane od dziesięcioleci, chociaż te, które oferujemy obecnie to nowoczesne konstrukcje robione z najlepszych jakościowo materiałów. Używamy wyłącznie najnowszych mieszanek żelbetowych, które sprawdzamy praktycznie na każdym etapie produkcji, tak, aby nasze szamba zniosły bezawaryjnie cały okres intensywnej eksploatacji w każdych warunkach. Dzięki takiemu podejściu mamy pewność, że są w pełni odporne na uszkodzenia mechaniczne, a każde masywne betonowe szambo wkopane w ziemię zniesie duże siły na nie działające, czego nie można powiedzieć o lżejszych plastikowych odpowiednikach. Pozwala to na umieszczanie ich pod parkingami czy drogami, a duża masa pewnie utrzyma je na miejscu, bez ryzyka przesunięcia przez wody gruntowe.

Wysoka jakość to tylko jeden ze znaków rozpoznawczych naszych szamb betonowych, o czym przekonali się już nie tylko mieszkańcy Płocka, lecz i wielu innych regionów Polski. Oprócz samych zbiorników, w dużym wyborze pojemności i wielkości, oferujemy im też betonowe studzienki wodomierzy oraz kanały samochodowe. Wszystkie produkty objęte są pełną gwarancją, zapewniamy całodobowy serwis oraz szeroki pakiet usług dodatkowych, z transportem i montażem zakupionego szamba włącznie. Dostarczymy je w dowolnie wybranym terminie, a nasi pracownicy zajmą się jego umieszczeniem w miejscu przeznaczenia i wykonają niezbędne prace podłączeniowe, sprawdzając na koniec szczelność całej instalacji. Zapraszamy również do skorzystania z pomocy profesjonalnych doradców, którzy pomogą dobrać betonowe szambo idealnie spełniające wszystkie stawiane przed nim wymagania.