Szamba betonowe w Bytomiu

Herb BytomŻaden właściciel domu jednorodzinnego nie lubi unoszącego się na posesji zapachu ścieków, a dzieje się tak często w sytuacji, gdy dany budynek nie jest przyłączony do zbiorczego systemu ich odprowadzania. Dotyczy to wielu miast Polski, w tym również Bytomia, w którym oferujemy rozwiązanie tego problemu, czyli nasze nowoczesne betonowe szamba, dostępne w szerokiej gamie modeli.

Ich produkcją zajmujemy się od lat, a doświadczenie, jakie w tym czasie nabyliśmy, przekłada się bezpośrednio na wysoką jakość wszystkich naszych wyrobów, nie tylko szamb, ale i zbiorników do gromadzenia deszczówki czy kanałów samochodowych. Dbamy o to przez cały czas, wiedząc, że nasi klienci zasługują na to, co najlepsze, czyli szamba gwarantujące długą eksploatację, nawet w trudnych warunkach. Największy wpływ na to mają stosowane przez nas materiały, wyselekcjonowane mieszanki betonowe z dodatkiem wielu uszlachetniaczy, nadających konstrukcji np. zbiornika bezodpływowego, wyjątkowo dużą wytrzymałość. Takiego betonowego szamba z pewnością nie uszkodzą siły nacisku, działające na nie po wkopaniu w ziemię, dlatego można je bez żadnego ryzyka umieszczać pod podjazdem do domu lub drogą do niego prowadzącą. Dodatkowa izolacja ścian zabezpiecza je także przed agresywnym działaniem substancji chemicznych oraz wszystkimi naturalnymi procesami biologicznymi zachodzącymi w gruncie, przede wszystkim grzybami i pleśnią.

Na każde szambo betonowe i inne produkty znajdujące się w naszej ofercie, udzielamy pełnej gwarancji, zapewniając też sprawnie działający całodobowy serwis. Gwarantujemy także niskie, promocyjne ceny oraz atrakcyjny pakiet dodatkowych usług, z transportem zakupionego szamba włącznie, także na terenie Bytomia i okolic. Równie chętnie wybierany jest jego montaż, umieszczenie zbiornika w przygotowanym wykopie i podłączenie go do domowej instalacji kanalizacyjnej. Dokładne informacje na temat cennika, usług i kompletnej oferty można uzyskać, kontaktując się naszymi doradcami, którzy także pomogą w doborze modelu betonowego szamba dopasowanego do potrzeb.