Szamba betonowe w Gorzowie Wielkopolskim

Herb Gorzów WielkopolskiBezodpływowy zbiornik na nieczystości, czyli po prostu szambo betonowe, to nadal jeden z najczęściej wybieranych sposobów odprowadzania ścieków z budynku. Wiedzą o tym mieszkańcy wielu miast Polski, również Gorzowa Wielkopolskiego i właśnie dla nich produkujemy najlepsze tego typu konstrukcje dostępne na rynku.

Nasze wieloletnie doświadczenie procentuje przede wszystkim wysoką jakością szamb, które są w stanie znieść praktycznie każde, nawet najcięższe warunki użytkowania. Robimy je wyłącznie z najlepszych, sprawdzonych i przetestowanych materiałów, mieszanek betonowych, które dzięki dodatkowi innych substancji mają największą wytrzymałość. Zrobione z nich betonowe szambo jest w stanie znieść zarówno nacisk gruntu po wkopaniu w ziemię, jak i ciężar bezpośrednio parkujących nad nim pojazdów, w sytuacji, kiedy zostanie umieszczone pod parkingiem lub podjazdem. Dla lepszej ochrony wzmacniamy je stalowym zbrojeniem, a pokrycie ścian oraz pokrywy zbiornika specjalną izolacją gwarantuje stuprocentową szczelność, oraz pełne zabezpieczenie przed niekorzystnym wpływem związków chemicznych zawartych w ściekach.

Na każde szambo betonowe i inne praktyczne konstrukcje, zbiorniki na deszczówkę, komory wodomierzy czy kanały samochodowe, udzielamy pełnej gwarancji, zapewniając też całodobowy serwis. Oferujemy je w wyjątkowo dużym wyborze modeli różniących się wielkością i pojemnością, a w przypadku szamb również ilością komór, zawsze w atrakcyjnych, niskich cenach razem z wliczoną usługą dowozu, nie tylko na terenie Gorzowa Wielkopolskiego. Szybko dostarczymy je w dowolne miejsce na terenie kraju, za pomocą dźwigu lub podnośnika umieścimy w wyznaczonym miejscu, a nasi specjaliści zajmą się też podłączeniem do domowej instalacji wodnej i kanalizacyjnej. Sprawdzą jednocześnie jej szczelność, a w razie jakichkolwiek pytań do dyspozycji są nasi doradcy, którzy nie tylko chętnie na nie odpowiedzą, ale i pomogą w doborze właściwego modelu betonowego szamba, dopasowanego do wszystkich potrzeb przyszłych użytkowników.